liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mai stii ce butan baga asta?

    Comment


    • Reveniti la topic?

      Comment


      • Distrigaz vs. BMW 320i e36 (foarte joasa masina aia) 0-1 mi-a dat doua masini, pe toata a 1-a eram o masina in fata lui. Deocamdata iau o binemeritata pauza pana dupa ITP 2011 sper, apoi o mai imbunatatesc eu, nu m-am lecuit).
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • i dat dracu loganu asta al tau
          Its just a car ...

          Comment


          • Cam bate vantu` pe aici....pauza de aproape o luna....nu s a mai dat nimeni?

            Comment


            • e vreme urata. nu favorizeaza plecatu' dupa loc. dar daca se ofera careva mai destind si eu filcoru...

              Comment


              • Pai il mai ai?...cum se mai prezinta?...cand te-ai dat cu el a dat roade?

                Comment


                • bate vantul asta e. eu credeam ca s a inchis threadul

                  Comment


                  • Originally posted by razvanamza View Post
                    e vreme urata. nu favorizeaza plecatu' dupa loc. dar daca se ofera careva mai destind si eu filcoru...
                    plecatu dupa cine ?
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • mai nou se zice "dupa" decat " de pe " , "pe" si altele ))))

                      scuze de off
                      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                      Comment


                      • Originally posted by Cristi_Xp View Post
                        plecatu dupa cine ?
                        Dupa Distrigaz)).
                        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                        Comment


                        • daca zice asta micu'...

                          Comment


                          • dupa loc ... cine`i loc ?
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • Ceva liniute?...in afara de cele gramaticale?...va apucat analizatu' acu'?
                              P.S. bine ca nu ziceti "dupe loc"

                              Comment


                              • Din cate imi aduc aminte, distrigazul a batut la popou filcorul. Ambele masini erau resoftate, una avea o butelie de gaz dupa ea, iar alta un filcor.
                                Una avea roti pe 16/205 de plastic, alta de 185/15 cu cauciucuri relativ noi.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google