liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Passat 1.9 TDI nu am (dar am avut 1.6 care o fura si de la 1.6 MPI chiar cu 2 persoane subtirele in masina) dar sigur o sa se intample cu o Jetta 1.9 TDI 105CP, care e mai usoara. Cand ? In viitorul apropiat sper .
    '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

    Comment


    • Nu are sanse 1.9 tdi de 105 cai in fata la logan 1.6 16v.
      Am incercat eu cu o skoda octavia 1.9 tdi 105 cp si pana la 160 aveam cel putin o masina in fata.

      Comment


      • Am un batranel de 98 CP... facem una pe 1000m?
        Last edited by GGI78; 28 June 2010, 18:20.

        Comment


        • Ce ai ma tu un batranel?............ma dau cu tine cu o tinerica te tine... tot pe 1000m
          Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

          Comment


          • Stii doar ca avem un test de facut... am 1-0... poate acum facem egal

            Comment


            • in seara asta..e ok?
              Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

              Comment


              • Abia astept sa ne mai dam asa 4 masini deodata).
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • Ba' dar voi nu filmati nimic?

                  MCD: sa-i rupi carca la GGI78

                  Comment


                  • Cu siguranta octavian
                    ....asa cred eu....abia astept sa schib disc ambreaj vineri ca sambata sunt pe el......doar are un batranel
                    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                    Comment


                    • cati hp scoti din disc ?

                      Comment


                      • Stig , zis si Dr_mke , te rugam nu mai posta fals.

                        Comment


                        • Cred ca mai castiga cativa magari.


                          @MCD-ule pui ceva special?
                          Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                          Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                          www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                          Comment


                          • @ FOF: unde am postat eu pe pagina trecuta "fals" ? Ce legatura am eu cu personajul, ca nu pricep.
                            sigpic

                            Comment


                            • Sachs normal dar totusi are niste reprize misto.....am vazut asta la danny si la canto care au asa ceva pe masina si se simte misto...............
                              @ stig: ma lasi nene iar aberezi...te-a bagat cineva inseama...vedeti de masina ta si gata pana nu vii tu sa te convingi de masina mea... stai la locul tau si gata doar vizioneaza....
                              Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                              Comment


                              • Cine are cei mai multi cp pe Loganuri ?
                                CataFOF vad ca ai un Logan foarte Puternic.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google