liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stiu ca e off topic dar daca intereseaza pe cineva.
    Am condus din nou acel a4 b6 1.9 tdi 140 cai cu soft, rezervorul full si 5 insi in masina, m am luat cu un xtrail 2008 2.2 dci 136 de cai, era singur in masina, din mers, i am luat o in fata si n a reusit sa ma faca pana la 140, n am mai avut unde sa i dau.

    Comment


    • Am condus de cateva ori si io x-trail dinala, puturos rau...nu-i de liniute, e ptr putere ptr tractat, nu ptr liniute. E o putoare de masina, cu asa linii te lauzi...
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • Era aprox la fel ca acel a4 de 140 de cai plin cu 5 oameni si 70 de litri de motorina. Ce ai fi vrut? Sa dau pasagerii jos? Pai nu se tinea dupa mine daca ii dadeam.
        Plus ca 11 secunde jumate cat face xtrailul pana la 100 nu l face choar atat de puturos, nici vreo bestie.

        Comment


        • Poate ajungi intr-un stalp cu experienta ta nemarginita intr-ale condusului!
          Ii da careva ban astuia de pe acest topic? Adica sa nu mai intre aici...
          Are 18 ani, abia ce i-au dat mustatile de lapte si el se da ca zmeul pe sosele.
          Ia du-te acasa si invata ma!

          Comment


          • lasa tata sa posteze omu' sa avem si noi subiect de discutie

            Comment


            • Gasim noi chestii de discutat pe bune, nu ce a facut unul de 18 ani!
              Sau doar asa, pt ras.

              Comment


              • Tii neaparat sa faci flame de fiecare data? Mai bine tine ti parerile comuniste pentru tine.

                Comment


                • Habar n-ai ce-i ala comunism, asa ca ai scos o gluma fara de context.
                  Daca eram comunist si aveam glume comuniste, laudam ce faci tu impreuna cu prietenii tai. Si va doream sa faceti la fel, mult timp, si sa aveti performante in aceasta directie dragi tovarasi pt ca voi sunteti viitorul acestei minunate tari.
                  Last edited by Cezar; 22 March 2015, 03:44.

                  Comment


                  • Originally posted by hasserro View Post
                    Tii neaparat sa faci flame de fiecare data? Mai bine tine ti parerile comuniste pentru tine.
                    Ideea e simpla, esti necopt, neexperimentat, crezi ca tot drumu e al tau, ii rupi pe toti, esti cel mai bun si trebuie sa fii recunoscut.
                    Stiu foarte bine ce inseamna asta, am avut si eu si altii 18 ani si permis.
                    Tehnic vorbind, eu am avut noroc chior, religios vorbind, s-a uitat Sefu de sus la mine.
                    Asta n-am stiut-o atunci, abia dupa niste ani cand am fost in stare (pt ca n-am crapat si am avut o farama de judecata in plus) sa-mi fac o autoanaliza.

                    Nimeni nu vrea sa te vada la stirile de la ora 5, de unde si comentariile care nu-ti pica bine.
                    Iti place volanu, foarte bine, dar fa-o mai organizat (si nu mai lua gasca in masina).
                    Cu masina plina mergeti la gagici, disco, iarba verde etc...

                    Comment


                    • pay attention Hasserro

                      Una proaspata de la ora 5 ...

                      Un tanar de 19 ani gonea nebuneste prin oras, a pierdut controlul si s-a izbit cu laterala masinii intr-un stalp.

                      Erau 5 tineri in masina. Spatele masinii s-a rupt de restul caroseriei.
                      Cei 3 din spate au murit pe loc, iar soferul si cel din fata sunt in stare foarte grava.

                      @hasserro - contempleaza la asta. E o stire reala, nu e fictiune ...

                      Mai bine asculta de altii, decat sa inveti pe pielea ta. Orice ar fi, nu mai fa liniute cu prieteni in masina. Daca e sa patesti ceva macar sa fii implicat numai tu ... asta ar fi o prima regula de bun simt
                      Logan GPL 1.4

                      Comment


                      • On topic :
                        1.4 (eu) vs 1.4 cu toba sport 1-0
                        1.4 (eu) vs bmw e46 318i - 0-1 (maxim 2 masini)

                        Ambele spontan de la semafor !
                        sigpic
                        Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                        http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                        Comment


                        • Si vineri seara
                          1.4 vs 1.6 1-0... sau nu am vazut eu bine?

                          Comment


                          • Daca e vineri seara poate ne dai si locatia
                            sigpic

                            Comment


                            • Logan aniversar 1.5 dci(eu) 75 cai vs golf VI break 1.6 tdi 105 cai.
                              4-0
                              Cu start de pe loc, pana la 130 de 2 ori, apoi 140 si apoi 150.

                              Comment


                              • Viteazule... Schumacherule... Vezi sa nu fi Senna.
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google