liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fata de masina mea este goala. Eu mai aveam prin portbagaj scaune, masa, rezerva, sculele si tot felul de prostii. si a mea e stoc. A ta are roti si evacuare cap-coada. Si sa castigi o masina si putin din astea mi se pare ca masina mea trage foarte bine.(zic o masina si cv pentru ca pe plecare ai cauciucurile care fac diferenta pe cand eu am trecut acum la modulul iarna si am niste no-name. Cu caucuiurile de vara desi nu sunt cine stie ce imi dadea in nas daca nu plecam mai sus de 4000, iar ieri am plecat de la 3000 si le-am invartit destul de mult)

    Mai vedem noi cum ne intalnim intr-o zi sa vin si eu mai usurat sa vedem cum stau si poate vine si gazu cu dci-ul sa ii aratam ca ia bataie de la 1.4.

    Comment


    • dci 85 vs aveo(nu stiu ce motor avea) 3-0

      Comment


      • Dupa dezastrul cu Melcu' si Gogaie, m-am destresat cu un Golf 4 TDI de 90 cp la baza, dar cu turbina marita si catalizator eliminat.

        1.6 16v Ph1 cu traseu de 50 fara catalizator vs. Golf 2-0

        Diferenta o masina jumate.

        Lasa ma ca vitaminizez eu 1.4-ul. E rupt de obosit.
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • o sa luati bataie si tu si dci-ul de 85 ))

          trebuia sa reformulezi eu (plin cu mese, scaune ,gratar ,14 m de furtun ,4 saci de ciment si 2 roabe de ciment ) vs 1.4 fara catalizator gol )
          sigpic
          Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
          http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

          Comment


          • ti-am zis ca daca mai vrei vorbim de o zi si ne intalnim din nou sa vina gogaie cu dci si ne mai distram putin. O sa las si eu catrafusele acasa si o sa vezi ca ma voi tine mai bine dupa tine. Nu m-am dat niciodata pentru "faima" ci doar pentru placerea mea asa ca abia astept.

            Comment


            • Poate resoftez taxiul si n-o sa mai intelegeti soseaua din cauza fumului))).
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • cum il stiu eu pe lau, cred ca si daca vii softat te face. se tinea de marx cu 16v fara probleme.

                Comment


                • Ce facea?))
                  Fugi de aici mai baiete, ca stim toti ce-i poate curul unui 1.4, oricat de resoftat ar fi.

                  Comment


                  • razvane i-ar delirezi 16v ma arde cam 2 masini pe 400m
                    cu dci de 85 nu am incercat ..dar daca melcu sta egal /ia bataie cu putin ..ar trebui sa il caftesc ..insa 85 resoftat (105) nu cred ca mai am vreo sansa ...dar merita incercat sa vedem cum stam , o masina 2 ,3 ,10
                    sigpic
                    Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                    http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                    Comment


                    • dci 85 nu este vreo bomba dar sunt multumit de ceea ce imi ofera:un consum foarte bun in ideea ca il alerg cat poate scoate el,sunt curios cum stau cu un 1,4mpi stock si pt un 1,4 softat am un 1,6mpi dar este euro5!stima!

                      Comment


                      • Ii bati pe toti.
                        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                        Comment


                        • asta banuiam si eu dar cu 1,6 euro5... am mers cu un 1,4 softat dar eram 5 persoane in ea deci nu mi-am dat ce poate(cu 5 oameni abea mai trage),chiar tin sa mentin ca am mers cu loganul 1,4 al unui prieten care l-a cumparat de la membru logan club si anume cel de sibiu vyp ceva de genul! de dci85 sunt multumit ar merge un resoft dar de banul primeaza!stima

                          Comment


                          • imi dau si eu cu parerea dupa ce am avut dci de 70 de cai resoftat, pentru un scurt timp dci de 85 cai, dupa parerea mea trageau cam la fel...acuma am golf 4 1.9 tdi de 101 cai care trage destul de bine in comparatie cu loganurile

                            Comment


                            • resoftat stage1 sau 2 ? cel de 70cp la stage2 are deja 95 cp. nu stiu daca e la fel cu cel de 85...

                              Comment


                              • frate daca compari golf de 101cp cu logan de 85cp logic ca e mai puternic 101>85,si eu am condus un golf 4 gti de 150cp ce sa mai zic de ala(aproape 120km/h cu treapta a 2)eu ma mai uit si la consum....!stima

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google