liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pe corsa C stiam ca trage bine motorul ala.

    Comment


    • Corsa nu e Astra
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • De multe ori se ia in capcul numai puterea si capacitatea motorului pentru a cataloga o masina in schimb mai trebuie adaugata si cutia de viteze la acest calcul.
        sigpic

        Comment


        • Astra are o cutie destul de lunga ... Dar dupa ce loganul schimba tr 4 .... Astra incepe sa recupereze asa era cu celelate Opel astra cu care m-am dat !
          sigpic
          Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
          http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

          Comment


          • Originally posted by lau911 View Post
            Am revenit in forta ... Cu mai multa bataie ca niciodata , nu am luat atata bataie nici cand eram mic de la mama )

            Eu 1.4 stock cu gpl vs Vampi 1.4 full ( golit tomberon , decat , + alte nebuni ale lui ). 0-4 Nu conteaza de pe loc din mers mi-o da 2,3 masini ca popa!
            In 2 sapt vreau revansa !

            Eu vs mitsubishi lancer 1.6 16v 1-4 prima data l-am ars ... Apoi ma lua pe treapta a 3 bine de tot !

            Eu vs opel astra G 1.4 16v 1-0 ... O ard 2 masini !

            In 2 sapt revin in semiforma , sper sa fac o figura mai buna !
            Te-a batut cu tot cu ATS-urile tale de milioane de euro )))). Mai sunt si zile proaste.
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • Tu vorbesti ma , tu luai bataie si cu evacuare cap coada si cu axa si te plangeai ca nu trage ))) a trebuit sa atinga mana mea fermecata masina ta ca sa traga
              Last edited by lau911; 5 August 2014, 21:33.
              sigpic
              Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
              http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

              Comment


              • Pai eu ce-am spus? Mai sunt si zile proaste. Nu uit seara aia de la finalul lui 2011 cand am luat bataie de la 3 Solenze, un Clio si abia am batut un Laureate stock pentru ca ma prinsese 0 grade cu azot in roti si gumele erau tocite la maxim (aveam Borbet-urile) .
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • eu cu dci vs fiat 500(1,4 benzina 100 cp asa mi-a zis) 2-0
                  eu cu dci vs opel astra h(1,9 cdti 130 cp din cate am inteles) 2-0

                  Comment


                  • Originally posted by stoicanu View Post
                    Git-ule daca nu am dreptate sa imi spui.
                    0.9 tce stok vs symbol 1.4 8v stok 1-0 nu avea sa mai incercam si altele ca la 130km/h erau 2-3 masini distantza.
                    Plecare buna pentru Symbol tr 1 si 2 e in fata pe tr3 ii rup oglinda cand trec pe langa el.
                    asa e ! ai batut un clio stock felicitari ))
                    eu vs vampy 3-0 prima oara din a doua cu 60 pana la 150, a doua oara de pe loc, a treia oara cu a treia din 4000
                    eu vs stoicanu 2-0 nu il mai vedeam la un momentdat o sa imi iau un binoclu sa ma uit in retrovizoare dupa el data viitoare !
                    Can't touch this !

                    Comment


                    • Ai batut si tu un Logan stok si te mandresti.
                      Zi si mie eu ce am batut.
                      0.9 tce vs vampy cu toate ca am iesit in fata pe final dar am avut o curba pe traseu asa ca declar egal.
                      0.9 vs opel astra 1.4 16v pe tr3 il incale si ajung in fata.
                      0.9 vs Lancer cred 1.6 pot sa zic 1-1 de pe loc o iau din mers o dau.
                      sigpic

                      Comment


                      • am batut un logan stock turbo cu aproape 90 000 km cu putina rugina si un sofer nebun ))
                        Can't touch this !

                        Comment


                        • Alo domnu ai batut loganu nu si soferu
                          sigpic

                          Comment


                          • eu vs bmw 320 0-1 cam doua trei masini pana la finish pe trei se duce bine de langa mn
                            Can't touch this !

                            Comment


                            • Multimea de 200 de oameni vs. 3 tigani cu cutite si bate 0-1 (o spaima si jumatate);
                              Logan dci 85 vs. Ford Focus I 1.4 1-0 (jumatate de masina distanta);
                              Viteza pieton vs. Sofer Ford Focus pieton 1-0 (2 oameni distanta).
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • Care o mai merge in locul ala.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google