Logan vs Renault Clio Symbol

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Acuma stiti cum e,fiecare isi apara si se mandreste cu propria odaie!!!)

    Comment


    • Originally posted by iancucezar View Post
      Nu are , dar nici nu ii trebuie....Te incurci in comenzi. Asa ca mult mai bine fara
      Daca insisti, si ai mp3 sony, iti poti achizitiona de la reprezentanta un satelit de comanda pt mp3
      Toate ca toate dar dadusi cu bata'n balta ... Comenzile pe volan sunt fff utile. ( cred ca nu m'am atins de butoanele mp3'ului de 10 ori pana acum in afara reglajelor ).

      Comment


      • He he he...Da, o data ce te-ai obisnuit cu boftoanele de pe volan, e normal sa nu mai ai treaba cu cdplayeru.
        Tot la fel de simplu e sa umbli la buftoanele de la cdplayer, daca n-ai nimic pe volan...

        Comment


        • Am radio transmitter cu telecomanda.Eu ziceam asa in general

          Comment


          • Nu-mi place Renault clio symbol.Asa ca prefer Logan .
            sigpic

            Comment


            • Mie nu imi place nici una la exterior dar...Am luat logan ca era mai ieftin.Dupa aproape 2 ani de cand am loganul tot nu imi place cum arata.Dar interiorul imi place(si asa spartan),si cum nu am probleme cu el,incet incet am ajuns sa zic sa e masina buna.
              Oricum nu stiu ce masina din clasa iei cumperi tu cu 6-7 mii de euroi .(noua)
              Ptr mine masina second nu e masina.Aproape nimeni nu vinde o masina second ca e buna(desi toti din targuri se sparg cu vorbe cum ca: consuma aproape deloc domle,e super buna domle,fuge de rupe,uite ce vopsea are! Si dupa ce o cumperi bagi o groaza de bani in ea si dupa aia o vinzi cu aceleasi texte. (normal poti sa ai si bafta dar...)
              Last edited by kelemen; 11 June 2008, 12:43. Reason: ortografie

              Comment


              • Originally posted by Octavian___28 View Post
                He he he...Da, o data ce te-ai obisnuit cu boftoanele de pe volan, e normal sa nu mai ai treaba cu cdplayeru.
                Tot la fel de simplu e sa umbli la buftoanele de la cdplayer, daca n-ai nimic pe volan...
                True ... Dar nu asta vroiam sa subliniez ; ci că sunt mult mai utile/ergonomice comenzile pe volan decât să umblii la cd'player.

                Comment


                • Corect. Asa este ,eu nu am comenzi pe volan dar... Mi-ar place sa am...

                  Comment


                  • Originally posted by Razzvan View Post
                    Toate ca toate dar dadusi cu bata'n balta ... Comenzile pe volan sunt fff utile. ( cred ca nu m'am atins de butoanele mp3'ului de 10 ori pana acum in afara reglajelor ).
                    Comenzile pe volan sunt fff utile. Dar ai vazut unde se pune satelitul de comanda pt mp3? In partea stanga, langa maneta de semnalizare. Si satelitul de comanda e la randul lui o maneta mica si urata.
                    M-am refert strict la satelitul de comanda oferit de dealeri dacia.
                    Poate la tine e mai ergonomic, dar cel de la dacia e ciudat.

                    Comment


                    • Ahh ... Ei monteaza un satelit ( am mai vazut la 407 si Clio chestia asta ) . Are un lucru benefic satelitul ... Poti sa schimbi volumul si cand virezi . ( eu cand invart de volan daca vreau sa umblu la comenzi nu le mai nimeresc, sau nimeresc altceva ). Cam absurd sa te gasesti tocmai intr'un viraj ( de'obicei de 90 de grade) sa schimbi ceva totusi ...

                      Am vazut la kia procee'd ca sunt iluminate si comenzile de pe volan ( arata destul de bine si dau un feeling aparte ).

                      Comment


                      • Satelitul e fix (deci impropriu spus satelit), si e total aiurea ( parerea mea).

                        Comment


                        • Am avut de ales intre Logan 1,6 8v 2005 27k km ambition si Clio Symbol 2006 1,4 100 de cai,full 19k km si drept urmare sunt membru , nou ce-i drept, al acestui forum
                          Nu-mi place deloc cum arata Symbolul.
                          1 point 6 litre 8 vsigpic

                          Comment


                          • Aha...Si ti-ai luat frumusetea de logan
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • ) Nu e o masina vis,dar la banii astia...Si plus de asta arata mult mai bine decat Symbolul,parerea mea,parerea mea...Si decat sa merg intr-o masina care nu imi place...Mai bine la pas.

                              nu mai da "quote" la ultimul post. se subantelege ca la el raspunzi.
                              Last edited by Seba; 12 June 2008, 15:35.
                              1 point 6 litre 8 vsigpic

                              Comment


                              • Stai linistit, ca si eu voiam clio dar mi-am luat logan cand am vazut ca-n clio nu am loc si parca-i si mai urata, desi nici cu loganul nu mi-e rusine la capitolul "anti-design"
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google