Logan vs Renault Clio Symbol

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Si Smart-ul are caroseria (ma refer la suprafata) integral din plastic si nu se plange nimeni...
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #92
      Pai cine s-a plans?
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • #93
        Eu nu stiu de ce mai produce naibii reno Clio asta... Pai daca e mai scump si mai prost ca golan... nu are sens.. mai are si tehnologie de trabi. :d
        numar secundele

        Comment


        • #94
          Originally posted by D-FENS
          Pai cine s-a plans?
          Pai zicea lumea ca se indoaie usor aripile la Clio.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #95
            Sincer sa fiu am ramas un pic surprins sa aflu ca Renault face aripi din nu stiu ce fibra,asta o fi mai scumpa sau mai ieftina decat tabla?Mai sunt si alte parti ale caroseriei din acest material?Poate sunt traditionalist sau conservator,dar nu mi-as lua o masina care sa-mi aduca aminte de Trabant.N-am nimic cu simpaticul Trabantel,dar vremurile alea cred ca s-au cam dus.
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • #96
              ) Pai daca puneti un kit de tunnng complet pe o masina (fibra) ce mai conteaza o aripa sau doua in plus!?!
              Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

              Comment


              • #97
                E buna gluma... Ai dreptate )
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • #98
                  in ziua de azi sunt multe masini cu parti ale caroseriei din materiale compozite ...

                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    nu prea aveti treaba cu chestiile astea
                    ar trebui sa va mai uitati pe la emisiuni cu masini macar!!
                    aripile din FIBRA cresc stelele la siguranta pasagerului!!
                    voi vorbiti ca e facut dupa trabant,toti draci,dar nu aveti nici o treaba!!
                    nu am logan si nici clio symbol,dar am condus ambele masini si diesel si benzina,ca viteza,demaraj,stabilitate are un PLUS MARE symbolul,la spatiu e mai mare loganul in spate,portbagajul ca litri e la fel,dar ca incapere la symbol e mai largit(parerea mea),ca design e mult mai frumos NEW SYMBOL decat LOGANUL,symbolul din lateral e naspa in rest e OK,iar loganul pur si simplu nu are STIL,e``taiat din topor``mai ales la spate e oribil scz de expresie,interiorul nu se compara CLAR!
                    dotarile la fel!

                    Comment


                    • Originally posted by gabyalex View Post
                      nu prea aveti treaba cu chestiile astea
                      ar trebui sa va mai uitati pe la emisiuni cu masini macar!!
                      aripile din FIBRA cresc stelele la siguranta pasagerului!!
                      voi vorbiti ca e facut dupa trabant,toti draci,dar nu aveti nici o treaba!!
                      nu am logan si nici clio symbol,dar am condus ambele masini si diesel si benzina,ca viteza,demaraj,stabilitate are un PLUS MARE symbolul,la spatiu e mai mare loganul in spate,portbagajul ca litri e la fel,dar ca incapere la symbol e mai largit(parerea mea),ca design e mult mai frumos NEW SYMBOL decat LOGANUL,symbolul din lateral e naspa in rest e OK,iar loganul pur si simplu nu are STIL,e``taiat din topor``mai ales la spate e oribil scz de expresie,interiorul nu se compara CLAR!
                      dotarile la fel!
                      alo, domnu'...mai usor, da ? parereile oamenilor trebuiesc respectate, chiar daca n-au dreptate. pana una-alta, vad ca esti nou pe forum, si cam ataci oameni care daca le-ar fi iesit primul f..ai puteau sa-ti fie tata. asa cum tu ai parerile tale (foarte fondate), asa altii au pareri diferite (chiar daca poate nefondate)...ideea e sa nu ataci, poti fi sarcastic, dar nu sa spui ca "n-aveti nici o treaba". in rest, repet, ai dreptate !
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • Originally posted by gabyalex View Post
                        nu am logan si nici clio symbol,dar am condus ambele masini si diesel si benzina,ca viteza,demaraj,stabilitate are un PLUS MARE symbolul,la spatiu e mai mare loganul in spate,portbagajul ca litri e la fel,dar ca incapere la symbol e mai largit(parerea mea),ca design e mult mai frumos NEW SYMBOL decat LOGANUL,symbolul din lateral e naspa in rest e OK,iar loganul pur si simplu nu are STIL,e``taiat din topor``mai ales la spate e oribil scz de expresie,interiorul nu se compara CLAR!
                        dotarile la fel!
                        Asa, si cum zici tu ca e mai bun demarajul la Symbol daca au acelasi motor?
                        Si pun pariu ca nici Mercedes n-ai, ai de fapt un Cielo amarat si ai venit sa iti bati joc de Logan. Deci, daca ai Mercedes (sau macar pretinzi), forumul Mercedes te asteapta, du-te tare...
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • Originally posted by andrei View Post
                          ... Deci, daca ai Mercedes (sau macar pretinzi), forumul Mercedes te asteapta, du-te tare...
                          grija mare, ca si acolo e admin tot cristi_xp )
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • ma fratilor nu conteaza ca am mercedes,eu v-am explicat ceva ADEVARAT!!

                            Comment


                            • Originally posted by andrei View Post
                              Asa, si cum zici tu ca e mai bun demarajul la Symbol daca au acelasi motor?
                              Si pun pariu ca nici Mercedes n-ai, ai de fapt un Cielo amarat si ai venit sa iti bati joc de Logan. Deci, daca ai Mercedes (sau macar pretinzi), forumul Mercedes te asteapta, du-te tare...
                              nu te mai agita mai atata ca nu are rost,OK cum zici tu nu am mercedes,si oricum e mai bun LOGANUL decat CIELO la orice!

                              Comment


                              • OnTopic
                                Nu mi-as lua Symbol nici daca mi l-ar da degeaba (sau l-as lua si l-as vinde imediat!)... e oribila masina! e opinia mea si va rog s-o respectati! In plus Loganul e un pui de Megan, asa ca e mai bun decat Symbolul.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google