Logan Vs Sandero

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Romani tampiti . Ai ceva cu omul , fa-i omului ca masina nu ti-a facut nimic . Din pacate sunt multi invidiosi lumea asta . Si eu am la 2 masini 2 zgarieturi pe aceesi aripa facuta de boi din astia . Pacat de Sandel , masina noua aranjata de tampiti de-ti vine sa te dai cu capul de pereti .
    B -X X - DDF x 2

    :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

    Comment


    • Originally posted by Alex21 View Post
      Azi am vazut 4 pe strada.
      Si eu unul. In afara de cele de drive-test.
      Off -topic: Razzvan am vazut si un HHR in Braila (si la fel nu era de drive-test).
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • Originally posted by FLORIN77 View Post
        Romani tampiti . Ai ceva cu omul , fa-i omului ca masina nu ti-a facut nimic . Din pacate sunt multi invidiosi lumea asta . Si eu am la 2 masini 2 zgarieturi pe aceesi aripa facuta de boi din astia . Pacat de Sandel , masina noua aranjata de tampiti de-ti vine sa te dai cu capul de pereti .
        Ia-si zagaria si eu la fel..Incepand cu limba

        Comment


        • N-ai cu cine dom'le , niste tarani!!!
          sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

          Comment


          • Dai pe masina 9500 euro..Credit la banca..Etc..Si a doua zi o gasesti varza..Cred ca faceam o depresie.

            Comment


            • Si la ce te ajuta?
              hai sa revenim la subiect...Logan vs sandero
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • Am vazut-o si eu in showroom la mine in orasel...Mi se pare prea ridicata,loc mai putin in spate,interior mai placut si pozitie la volan mai buna,portbagaj evident mai mic fiind hatchback...Cu toate astea cred ca as ramane la logan,nepunand in calcul noul logan...
                1 point 6 litre 8 vsigpic

                Comment


                • In comparatie cu Logan (Ph1 sau Ph2) locul in spate e la fel de generos si la Sandero.
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • Am vazut si eu unul ieri . La prima vedere nu m-a incantat , imi place mai mult golanul . Poate acum sunt subiectiv , nu-mi dau seama .
                    B -X X - DDF x 2

                    :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                    Comment


                    • Originally posted by andrei View Post
                      In comparatie cu Logan (Ph1 sau Ph2) locul in spate e la fel de generos si la Sandero.
                      ai stat tu in el cu scaunul soferului dat la maxim in spate? Eu unul in logan am loc in spatele lui mareom, in sandero nu am loc. Deci nu-i chiar "generos" locul, decat poate pt un catel. Varul sandel are ampatamentul mai mic decat golanul, deci cum sa fie la fel de generos? 5cm se simt de numa'-numa'...Mai ales la astia mari de statura.
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • Cand am stat in spate nu era dat scaunul soferului in spate la maxim, poate de asta mi s-a parut loc destul. La inaltime oricum e loc, iar bancheta nu e asa de confortabila, cum nici la Logan nu e.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • Am vazut si eu aseara un Sandero pe strada in Sibiu ...Culmea era pe Taxi , avea deja folia galbena pe el si toate cele neceare taximetriei...Am trecut cu masina pe langa si m-am uitat de doua ori ca prima data am crezut ca mi se pare
                          DPDV al meu , cum zicea cineva mai sus , mai tentata ar oferta la Logan Ph2.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nu as lua sandero
                            decat ..........Castigat
                            sigpic Alexandria

                            Comment


                            • Eu speram foarte mult ca Sandero la aceeasi motorizare cu Loganu sa fie net superior d.P.D.V. Al performantelor(credeam ca va fi mai usor, dar normal, nu are cum daca vrem sa fie o masina europeana). Chiar credeam ca un 1.4 mpi poate fi mai vioi decat il cunoastem noi si mai economic (si sa vad posesori de Logan 1.6 care au facut test cu Sandero ca au ramas dezamagit, pune capac!)

                              Comment


                              • Sunt o multime de Sandero pe strazile din Bucuresti, deci cam are vanzare hatch-back-ul...
                                E interesant de vazut cam peste un an vanzarile Sandero si Logan Ph2, atunci ne dam seama ce apreciaza romanul.
                                Last edited by andrei; 3 July 2008, 21:25.
                                Cel mai nou proiect auto din România!
                                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google