Logan Vs Sandero

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    @Andrei. Cel care ar trebui sa-ti ceri scuze esti tu pentru ca prea ne privesti pe toti de sus. Amenintarile tale ma lasa rece atat timp cat parerea generala este aceea ca eu nu am gresit cu nimic iar tu abuzezi in permanenta de functia pe care o ai. Oricum ele dovedesc cat de frustrat esti. Asa ca poti sa astepti mult si bine sa-mi cer scuze.Poti sa ma cenzurezi total, poti sa -mi desfiintezi userul. Si ce? Am sa-mi fac altul si am sa te contrazic ori de cate ori scrii ineptii sau jignesti alti membrii ai frorumului. Si... DA am condus si Clio III si alte masini pe care tu le conduci doar in timp ce faci nanita. Numai ca spre deosebire de tine nu ma laud cu asta. Hai pa! ASTEPT SANCTIUNILE!

    PS: Imi cer scuze celorlalti forumisti care sunt agasati de sirul asta de contraziceri.
    Last edited by sambo; 23 June 2008, 13:06.

    Comment


    • #77
      Originally posted by Silviu View Post
      Si tu ar trebui sa-ti ceri scuze pentru ca ai tinut intr-una ca are tamburi de 9'' (dar se pare ca nu are...Cel putin informatiile oficiale spun ca nu; tamburii si discurile/placutele de frana sunt identice la dimensiuni ...).
      Am citit brosurile despre Sandero ale unui dealer si asa scria, dar acum vad si eu ca sunt de 8".

      @sambo: Tu o sa intelegi vreodata ca e parerea fiecaruia si trebuie respectata? Vii tu repede si pui informatia aia, nici macar cu argumente si mai zici ca eu sunt frustrat... Din cate observi, nici macar nu m-am laudat vreodata ca am condus multe masini, daca nu m-a intrebat nimeni expres lucrul asta. Daca vrei, gasesc si eu destule aberatii ale tale si le postez. Pana acum sustineai ca Lada e peste Logan cand toata lumea iti zicea ca nu, acum faci la fel cu Sandero?
      Te mai intreb o data, ai mers cu Sandero Prestige? Atunci de ce iti dai cu parerea?
      Sa stii ca nu abuzez deloc de functia mea, ci doar aplic regulamentul, mai ales punctul 2., art. 4 din el.
      Ultimatumul ramane valabil...
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #78
        Chiar nu va puteti abtine? Andrei, mai lasa si tu naibii de la tine, sambo, ti-ai spus pctul de vedere, rezolvati-va problema pe pm, as prefera sa va intelegeti si sa stergem posturile astea de scandal, ce nu-si au locul aici. Mersi de intelegere...
        LE: andrei, eu am facut drive-testul cu sandero prestige...neimpresionat!
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • #79
          Mie interiorul la Sandero Prestige mi se pare destul de ok, la banii astia. Consola centrala nu prea se potriveste cu restul, dar oricum, fata de Logan Prestige, interiorul e mai finisat.

          PS: Esti sigur ca era Prestige? Dar nu avea volan de piele, nu?
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #80
            Discutii aprinse datorita lui Razvan care din lipsa de activitate pe gmclub deschide un topic si voi ajungeti la K1 ( mai are si doar 2 posturi pe topic parca ) . Va inflamati de mai avem un pic si chemam pompierii . Mare fas , poate fi Sandero peste Golan cu 15mii de clase si slet ncap ca nu-mi voi lua niciodata . De ce ? Pt ca mie nu-mi plac hatch-urile deloc . A
            B -X X - DDF x 2

            :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

            Comment


            • #81
              @csebalyn: Eu nu am probleme el are. Atat comportamentale cat si de caracter. Corespondez pe pm doar cu forumistii care imi inspira respect. Nu este cazul lui. Dimpotriva daca ai fi obiectiv si ai vedea cu cate persoane a intrat in conflict, ai putea trage concluzia ca el ar trebui sanctionat si nu eu. Dar din pacate solidaritatea asta de breasla exclude lipsa de obiectivitate.

              @Andrei. Nu esti frustrat , esti FOARTE frustrat! Pai nu ne inchizi tu gura la toti spunand ca nu am condus Sandero Prestige cat ai condus tu, ca nu ne pricepem cat te pricepi tu etc. Sa spui ca interiorul lui Sandero fie el si Prestige este peste Clio III inseamna sa nu stii sa diferentiezi intre un plastic mort si un material considerat a fi mult peste nivelul clasei din care masina (Clio III) face parte. Apropos are Sandero piele pe scaune si noi nu stim?!!Cat despre ultimatumul tau, iti spun de pe acum sa iei masurile care se impun.Doar bunul simt ma impiedica sa -ti spun ce fac cu el.

              Comment


              • #82
                Am o problema , am vrut sa scriu stele in loc de prostiile de mai sus , am primit oaspeti la birou si .............

                Razvan , scuze ai minim 6 posturi pe numarate .
                B -X X - DDF x 2

                :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                Comment


                • #83
                  Originally posted by csebalyn View Post
                  LE: andrei, eu am facut drive-testul cu sandero prestige...Neimpresionat!
                  Sandero de la drive test ii Laureat...Prestigiu are bordu cu crem si la fel tapiteria ii crem cu negru
                  ...de doi lei :p

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by sambo View Post
                    @Andrei. Nu esti frustrat , esti FOARTE frustrat! Pai nu ne inchizi tu gura la toti spunand ca nu am condus Sandero Prestige cat ai condus tu, ca nu ne pricepem cat te pricepi tu etc.
                    Am zis eu asa ceva? Eu vad ca tu nu ai motive de cearta si gasesti, inventezi tu, numai sa ai ce face si sa-mi demonstrezi mie cat de "destept" esti.
                    Am zis doar ca am mers cu Sandero Prestige, spre deosebire de tine, si chiar pot face o comparatie viabila. Cum poti face tu o comparatie intre Sandero Prestige si Clio III cand n-ai mers cu amandoua? Atunci, nu mai ai ce comenta, ca orice ai zice nu are argumente clare.
                    Si i-a zi-mi tu mie cu cate persoane am intrat in conflict, enumara, ca sunt tare curios...
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by andrei View Post
                      ...
                      PS: Esti sigur ca era Prestige? Dar nu avea volan de piele, nu?
                      avea volan de piele, bord in doua culori, tapiserie bej, kitul de tuning exterior de fabrica pe el. Asa ne-au spus, mie si lui mareom, ca e prestige...

                      @Andrei, adevarul e ca uneori s-au mai plans unii...si de cateva ai dat si tu cu batu-n balta, fiecare mai dam ocazional, e normal sa se intample, ideea e sa accepti ca poate si altii au dreptate.
                      @Sambo, nu e vorba de solidaritate de breasla, nu stiu ce aveti voi de impartit, doar v-am rugat sa va rezolvati elegant problema, intre voi, pe pm; asta e topic de sandero vs logan, nu andrei vs sambo.
                      atat am avut de spus, nu ma bag mai departe, dar o sa-mi permit sa va sterg la amandoi posturile care nu au legatura cu topicul asta, de aici inainte.
                      Last edited by Seba; 23 June 2008, 15:29.
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • #86
                        Probabil ca au fost doar cateva volane de piele. Ca Sandero Prestige nu se fabrica inca, pentru ca nu exista volane de piele.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by FLORIN77 View Post

                          Razvan , scuze ai minim 6 posturi pe numarate .
                          Florin am activitate pe vreo 10 forumuri ( ai dreptate ca pe chevrolet e liniste si pace , pacat ca te'au dat 'afara' pe usa din dos ... Am urmarit scandalul tau de'acolo )

                          In luna august tata vrea sa cumpere un Logan sau un Sandero ( contrar vointei mele ) ... De'asta stau deoparte pe threadul asta .... N'am condus Sandero sa vin cu pareri . Maine o sa fac un test drive si o sa'mi zic parerea .... Daca ai chef de flame'uri sunt dispus ( si'asa nu m'am mai certat cu nimeni p'aici de ff mult timp :P ) .

                          Comment


                          • #88
                            Facut test drive cu Sandero ..Deci wtf !!..Cred ca avea ceva la cutie masinuta ptr ca vibra schimbatorul mai ceva ca la Dacia 1310.
                            Loganul este mult peste Sandero la finisaj si imbinari.E prea inalta..Cred ca la testul elanului se da cu craci in sus...
                            Nu imi place de nicio culoare..Loganul este prea frumos si spatios si tot ce vrei pe langa Sandero..Nu se merita sa dai atatia bani in plus ptr Sandero.
                            Cand am trantit usa suna precum la Dacia veche..Tabla subtire.
                            Last edited by Alex21; 24 June 2008, 01:42.

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by Razzvan View Post
                              Florin am activitate pe vreo 10 forumuri ( ai dreptate ca pe chevrolet e liniste si pace , pacat ca te'au dat 'afara' pe usa din dos ... Am urmarit scandalul tau de'acolo )

                              In luna august tata vrea sa cumpere un Logan sau un Sandero ( contrar vointei mele ) ... De'asta stau deoparte pe threadul asta .... N'am condus Sandero sa vin cu pareri . Maine o sa fac un test drive si o sa'mi zic parerea .... Daca ai chef de flame'uri sunt dispus ( si'asa nu m'am mai certat cu nimeni p'aici de ff mult timp :P ) .

                              Datorita modului prin care sunt tratati userii de catre moderatori m-am retras de acolo . Asta-i alta chestie , nu o vb aici .

                              Nu am stiut chestia cu tatal tau . Am crezut ca daca tu ai Aveo din plictiseala .............. Scuze .

                              Varu Sandel a fost nominalizat la Masina anului 2009 .
                              Last edited by FLORIN77; 24 June 2008, 06:35.
                              B -X X - DDF x 2

                              :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                              Comment


                              • #90
                                A fost nominalizat si poate o sa si fie, treaba numai de marketing.

                                Daca tot e mai scumpa, era fain daca puneau motorizarea de 1.2 si 1.4 astea noi (75 resp 100 cp).
                                Cred ca Dacia o sa vada motorizarile astea prin 2016....
                                Chiar nu pot sa inteleg de ce au facut-o si mai inalta decat Loganu'?
                                Din nou le-a dat cu ''virgula''?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google