Noul Logan 0.9 Tce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    oo...e aceasi suspensie..hai cu tranteala pe h&r atunci ) da un semn sa vii pe la intalniri s-o studiem si noi
    sigpic

    Comment


    • #77
      Originally posted by stolniceanulucian View Post
      @epuref: ''Gata am mai adaugat cateva poze acum cand sunt la capitolul spalat cu ea inclusiv cu motorul de 0.9Tce''

      Bravo domle. Frumos Loganul.

      O mica sugestie de imbunatatire (daca imi este permis):

      Poti pune un cheder pe marginea tablei de deasupra farurilor astfel incat sa nu intre praf la motor si la mocheta capotei. Costa 20 lei si iti pastreaza compartimentul motor curat.
      O idee excelenta chiar o sa fac asta cheder normal sau e vreunul special?

      Originally posted by - Geo - View Post
      oo...e aceasi suspensie..hai cu tranteala pe h&r atunci ) da un semn sa vii pe la intalniri s-o studiem si noi
      Da ti un semn când va strânge ti si voi veni doar sa o echipei cu CAUCIUCURI de iarna ca nu le am luat inca

      Originally posted by bobbyred View Post
      mersi
      frumoasa masina asa cum am spus
      dar f.f.f.f ingramadit motorul asta de 0.9 Tce in partea superioara a lui...

      spor la tuning daca te apuci sau astept pana iese din garantie

      bafta
      Nu am degând sa ii fac ceva la motor sau mai stiu eu ce o folie poate o cotiera dar astept sa vad când ii vine lui florin cum sta si cam asta ar fi in mare

      Orice sfat e binevenit asa ca va rog sa imi spune ti
      Last edited by epuref; 18 December 2012, 16:22. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #78
        Originally posted by epuref View Post
        O idee excelenta chiar o sa fac asta cheder normal sau e vreunul special?



        Da ti un semn când va strânge ti si voi veni doar sa o echipei cu CAUCIUCURI de iarna ca nu le am luat inca



        Nu am degând sa ii fac ceva la motor sau mai stiu eu ce o folie poate o cotiera dar astept sa vad când ii vine lui florin cum sta si cam asta ar fi in mare

        Orice sfat e binevenit asa ca va rog sa imi spune ti
        Astazi am ridicat-o si eu. Sunt super multumit de cum se comporta. Eu am primit din partea dealer-ului 4 cauciucuri de iarna motrio, deci am facut nitica economie. Ma anuntati si pe mine ca vin si eu.
        sigpic

        Comment


        • #79
          foarte frumoasa masinuta si culoarea !! s-o stapanesti sanatos !!

          Comment


          • #80
            Originally posted by MihaiiahiM View Post
            Astazi am ridicat-o si eu. Sunt super multumit de cum se comporta. Eu am primit din partea dealer-ului 4 cauciucuri de iarna motrio, deci am facut nitica economie. Ma anuntati si pe mine ca vin si eu.
            De unde ai luat o de ti au dat si cauciucuri ca mai facut curios? sa o stapanesti sanatos si poate ne vedem o data si noi cu ele si cu baieti din ct daca ai placerea si pune poze cu ea sau pune la my ride da ne mai multe detalii ce versiune motorizare ce optiuni ai pus pe ea culoare etc

            Originally posted by al3x895 View Post
            foarte frumoasa masinuta si culoarea !! s-o stapanesti sanatos !!
            Multumesc frumos
            Last edited by epuref; 18 December 2012, 18:32. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #81
              Originally posted by epuref View Post
              Am vazut ca am si alta in partea dreapta la pasager cred ca acela e de la airbag in fine ca si vesti bune la alternativa clasicelor cauciucuri de 185 65 15 apare in carte acum la noul logan si dimensiunea de 205 55 16 un lucru bun dupa parerea mea

              M-ai oprit in ultimul moment)
              Eram pe punctul sa cumpar gume de iarna, am inteles ca vine in sandale de vara.
              Cu siguranta merge 205?

              Comment


              • #82
                Sa o stapanesti sanatos.d3cimus tu ai Noul Logan?Da merg 205/55 dar pe 16 nu pe 15.

                Comment


                • #83
                  Originally posted by d3cimus View Post
                  M-ai oprit in ultimul moment)
                  Eram pe punctul sa cumpar gume de iarna, am inteles ca vine in sandale de vara.
                  Cu siguranta merge 205?
                  Merg sunt omologate si scrie in carte aceasta dimensiune si pe usa soferului cea din partea stanga

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by Xavi View Post
                    Sa o stapanesti sanatos.d3cimus tu ai Noul Logan?Da merg 205/55 dar pe 16 nu pe 15.
                    Il astept, nu il am. In asteptare trebuie sa iau gumele de iarna.

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by epuref View Post
                      MULUMESC FRUMOS ! Gata am mai adaugat cateva poze acum cand sunt la capitolul spalat cu ea inclusiv cu motorul de 0.9Tce
                      frumoasa masina ! s-o stapanesti sanatos. un sfat: as lasa-o mai usor cu spalatul mototului ca sa n-ai surprize. s-au mai vazut destule pe aici. daca tot vrei s-o faci du-te la detailing sa ti-o faca fara apa.

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by B997NDL View Post
                        frumoasa masina ! s-o stapanesti sanatos. un sfat: as lasa-o mai usor cu spalatul mototului ca sa n-ai surprize. s-au mai vazut destule pe aici. daca tot vrei s-o faci du-te la detailing sa ti-o faca fara apa.
                        Motorul nu l am spalat masina am spalat o capota am deschiso ca sa fac poze la motor de regula motorul il sterg doar de praf cu o carpa usor umeda

                        Originally posted by d3cimus View Post
                        Il astept, nu il am. In asteptare trebuie sa iau gumele de iarna.
                        Daca iti iei pe 205 cauciucurile trebuie sa iei si alte jenti pe 16 cum are sandero stepway cel nou din tabla sau ma rog daca preferi aliaj deci acum e alegerea ta cati bani vrei sa dai
                        Last edited by epuref; 18 December 2012, 21:57. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #87
                          Arata bine! Sa o stapanesti sanatos!

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by - Geo - View Post
                            oo...e aceasi suspensie..hai cu tranteala pe h&r atunci ) da un semn sa vii pe la intalniri s-o studiem si noi
                            intalnirile cui ??? cu sau fara H&R???
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              la noi mah ) vine cum poate )
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                Daca sunteti draguti ce e acela h&r?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google