Noul Logan 0.9 Tce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by M.FLORIN View Post
    ET-ul este 42
    Mersi mult de informații. Asta inseamna ca pot sa-mi pastrez jantele actuale.
    Desi sunt de acord cu epuref că jantele de origine sunt cele mai bune în cazul meu chiar nu se justifica sa dau 350 euro in plus. Jantele de aliaj pe care le am au fost luate de noi din magazin si sunt impecabile asa că prefer sa-mi iau masina cu jante de tablă pe care sa-mi montez cauciucurile de iarnă.
    Oricum faptul că jantele Dacia se vand la pachet cu geamuri electrice spate, personal mi se pare o tampenie, mai ales ca eu nu-mi aduc aminte sa le fi deschis vreodată (din partea mea pot să vina si fixe).

    Comment


    • salutare
      o intrebare as avea legata de mecanismul stergatoarelor
      am citit ca acum functioneaza diferit fata de vechiul logan, si ca nu mai lasa tringhiul ala de unde se scurgea apa
      poti sa ne confirmi acest lucru?
      cu niste poze sau un filmulet?
      multumesc in avans

      Comment


      • Daca ai ceva de vanzare, te rog sa faci thread pe Bursa, altminteri se considera offtopic si se sanctioneaza ca atare!
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • Cu prima ocazie cand o scot voi posta deocamdata o menajez ca nici nu am cauciucuri de iarna si merg cu cealalta poate Florin daca a scoso la plimbat sa arate

          Comment


          • sa o stapanesti sanatos !

            ps: daca imi permiti......
            Attached Files
            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

            Comment


            • Multumesc frumos...si da e ok nu ma supar

              Comment


              • Nu mai ramane triunghiul.
                sigpic

                Comment


                • Cat ai platit RCA si la cine??...
                  Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                  Comment


                  • Momentan e indisponibil
                    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                    Comment


                    • Super poza de mai sus

                      Comment


                      • Originally posted by epuref View Post
                        Cu prima ocazie cand o scot voi posta deocamdata o menajez ca nici nu am cauciucuri de iarna si merg cu cealalta poate Florin daca a scoso la plimbat sa arate
                        Daca avem vreme facem un filmulet si cu stergataorele ... postez la mine saptaman viitoare.
                        Merci
                        sigpic
                        This is My Ride!
                        !Visit and enjoy!

                        Comment


                        • Originally posted by epuref View Post
                          Multumesc frumos ....E un 0.9 cu media nav + harta europei pack look si pack securite adica cam tot ce puteai pune pe ea fara piele si cotiera ca si pret m a ajuns 11250 plus 219 garantie extinsa pe doi an numai ca am un zgomot ciudat la relanti aici se poate asculta
                          http://www.youtube.com/watch?v=ufpSB...xvg8fQ&index=1
                          ma poti ajuta cu niste informatii ceva? cam cat este rata pe luna la ea ?

                          Comment


                          • domne ceas care indica ora are pe bord, puteti pune o poza cum arata? in toate pozele de pana acum nu am vazut nimic
                            Logan laureat 1.2

                            Comment


                            • pe medianav in dreapta sus e ceasul

                              Sunt cam al dracului si am luat-o usor pe aratura!
                              Imi cer scuze pentru limbajul meu. Sa ma iertati!
                              Attached Files
                              Last edited by Cezar; 26 December 2012, 14:35.

                              Comment


                              • Era misto ca ceasul sa ramina pe display-ul de la ceasuri. La vechiul logan ceasul avea o pozitionare mai mult decit perfecta. Asa pe media nav e cam incomod de observat si distrage atentia de la drum.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google