B 37 CTR - Ascutitoarea Japoneza

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Ma apropii de finalizarea primei faze a proiectului. Mai lipsesc 4 piese de pe masina acum , foarte importante de altfel. Dupa ce le pun pe masina trec iar la refacerea softului.

    In seara asta am aflat ca masina trage foarte bine si ceea ce a fost la Pitesti se pare ca este adevarat. N-am reusit sa mai refac testul cu Megane R26 insa am tinti ceva mai sus si se pare ca e bine, dar se poate si mai bine.
    Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
    Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
    www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

    Comment


    • #92
      frumoasa sa o folosesti sanatos fara incidente neplacute
      sigpic

      Comment


      • #93
        Am reusit sa comand zilele astea discuri de frana pentru kitul Brembo si la sfarsitul saptamanii viitoare s-ar putea le pun pe masina. Cam in doua saptamanii vine si admisia, pana acum am mers pe varianta stoc. Am considerat ca nu este cea mai importanta piesa de schimbat, insa dupa modificarile pe care le-am facut pana acum se pare ca trebuie sa o schimb. De altfel ma gandesc sa schimba iar evacuarea (galerie + catback) cu ceva mai finut.
        Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
        Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
        www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

        Comment


        • #94
          Spor in continuare!

          Comment


          • #95
            Merci. O sa revin cu noi modificari la masina.
            Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
            Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
            www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

            Comment


            • #96
              Originally posted by MyKe View Post
              Auzi, Renault mai bun decat Honda...
              eu zic sa-l intrebi pe felix )
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #97
                Bine punctat Cristi...
                http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                Comment


                • #98
                  poate faceti un 1 vs 1 sa se elimine orice dubiu
                  PS..apropo..bunatatea asta cum se afla : se gusta ..se pipaie.. ?
                  Last edited by Thejock3r; 16 April 2009, 01:01.
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • #99
                    Se priveste din spate Cosmine... chiar as vrea sa vad buburuza vs. furia rosie... finalul il stiu de acum

                    Comment


                    • ce am auzit doc, ca o vinzi?

                      am primit un mass parca de la tine pe mess, si ziceai ca o vinzi...

                      asa e?
                      sigpic

                      Comment


                      • Chiar sunt f curios cine ar castiga.Felixb vs DOC

                        Comment


                        • iti dai seama ca acest 1 vs 1 nu se va face..dar vorbim si noi discutii
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Rezultatul se stie,duel nu o sa fie niciodata, te dai de placere,ati cam fost off-topic

                            Comment


                            • totusi nu poti sa nu admiti ca ar fi interesant un astfel de duel
                              "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                              Comment


                              • Nu cred ca va mai fi vreun duel in curand, Felix merge cu modificari pentru o masina de drag pe cand eu o folosesc zi de zi, si ocazional pe trasee montane virajate. Deja i-am schimbat configuratie descrisa mai inainte. Posibil asa cum se aude sa o vand si sa merg pe varianta a doua masini mai ieftine: una de oras si una de alergat.

                                S-ar putea sa incep si niste cursuri, am aflat saptamana asta ca sunt praf in materie de sofat dupa ce am stat de vorba cu cineva care are o scoala de pilotaj. In functie de ce o sa invat, voi alege si urmatoarea masina: FWD, RWD sau AWD.
                                Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                                Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                                www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google