Printre Voi Si Un ACCENT

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    @alexcump- Omule, bine ai venit in LOGAN CLUB si sa folosesti cat mai mult masina! Nu fi tare suparat ca nu ai luat ce ti-ai dorit. Si eu vroiam masina noua dar n-am avut destule parale si am luat un Ambition SH...Multa bafta!
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • #47
      Mersi Gusi,
      Cu stopurile o rezolv la un o vopsitorie din ploiesti. Le matuieste dupa se da cu lac si vopsea de plastic foarte putin negru. Dupa aia inca un strat de luciu si gata. CEl ce lucreaza acolo si-a facut pe accentul lui si au iesit super faine. Pe culoarea mea zic eu ca ar da bine. Si nu e nici scump.

      Comment


      • #48
        Si eu tot accent vroiam sa imi iau dar a aparut ph2 si m-am razgandit.Oricum cred ca te-au cam tras in caramida pentru ca la echiparea GL STYLE si motor de 1.6 pretul pentru programul remat este de 9746 cu tva inclus iar fara remat este de 11484.Oricum e o masina draguta.Numai bine

        Comment


        • #49
          Ia uite cum primim un sarpe la sanul nostru! )))
          Ok, glume glume, s-o stapanesti in voie si km fara nr.

          Cati ani ai garantie la caseta de directie?
          Nu vreau sa te sperii, dar cred ca stii si tu ''za most caman problem la Accent''.

          Comment


          • #50
            Stiu ca e problema, m-am uitat iara pe factura da asa e ANDREI masina e 11500 nu 12500 my bad.......
            @alex tiai luat ph2? M
            @octavian De ce sarpe?Nu avem aceleasi drepturi in trafic?Caseta de directie da-o incolo nu ma mai intereseaza nimica. Se strica o schimb m-am saturat de presiuni.
            enjoy the live!!!!!

            Comment


            • #51
              Na stai calm mai , am glumit doar
              Iti deschizi un jurnal de bord pe un forum dedicat Logan, nici macar o gluma sa nu fac..?

              Oricum e misto masina si sa ne tii la curent cu orice probleme apar la ea.
              Nu ca am dori asta, doamne fereste.

              Comment


              • #52
                Octavian si eu tot am facut o glumita te intelg. O sa va tin la curent cu tot ce apare.

                Comment


                • #53
                  Nu stiu la benzinare daca e valabila afirmatia dar vezi ca Accentul are filtru de particule pentru ulei si este mai pretentios la ce ulei bagi. La diesel sigur este asa la benzina nu stiu sigur. Oricum e doar un sfat nu o carcoteala ca ar fi un lucru prost.
                  Cel mai lent 1,6 8v

                  Comment


                  • #54
                    Eu am un cunoscut (cam picat in cap si vitezoman ceva grozav) cu Accent 1.4 si baga in el Castrol 10W40 pe care-l schimba tot la 7500 km.

                    Am condus Accent 1.5 crdi si m-a impresionat motorul, foarte nervos
                    Alexcump, banuiesc ca si la tine directia se intareste bine pe la 120/h.

                    Comment


                    • #55
                      Da se inatreste putin dar nu foarte mult poate daca stai constat la 120/h dar eu nu prea stau ca la viteza asta mai iese o caruta ceva tot se intampla ori o doamna care se fardeaza si tre sa maresc un pic viteza si dupa nu mai revin la 120/h ma duc cat poate drumu. Referitor la ulei miau bagat castrol 10w40


                      ps:140/h max ca o mai menajez, sa nu credeti ca sunt vreun schumacher.

                      Comment


                      • #56
                        Nu nu mi-am luat inca pentru ca astept varianta prestije sa apara.Si stii cum e la Dacia mereu cand apare un model nou trebuie sa aiba nijte defecte pe care le descopera astia mai tarziu.)

                        Comment


                        • #57
                          Lamurire

                          Sa stapanesti sanatos masina si foarte multi km cu ea fara nici o PROBLEMA .Acum intrebare;? Naspa,nasoala ,aiurea,daca tot ti-ai luat Hyundai ce cauti pe forumul Logan club? 1. Ce vrei sa arati? 2 . De ce nu te-ai bagat pe alt forum? 3 .Vrei sa..........Nu inteleg am probleme cu capul,probabil mai sunt si altii de aceiasi parere dar nu au tupeul sa se exprime (am frigiderul gol,am carbuni duc dorul de carne facuta la gratar, numai macra)

                          Comment


                          • #58
                            Pai daca citeai ce a zis omul la inceput,poate iti dadeai seama.Ti-a zis clar ca voia sa isi cumpere logan,s-a certat cu dealerul,pe forum era de mai demult,acu si-a luat accent,i-a placut forumul si a ramas aici .Am mai postat odata daca vreti sa purtati discutii despre masina,fara sa o comparati cu loganul.Ghinionul lui e ca s-a riscat sa posteze masina la my ride,in groapa cu lei ...Asta e ,e diferita dar incetati cu comentarii de genu logan vs accent ...Etc

                            Originally posted by Cristi_LCD View Post
                            Nu stiu la benzinare daca e valabila afirmatia dar vezi ca Accentul are filtru de particule pentru ulei si este mai pretentios la ce ulei bagi. La diesel sigur este asa la benzina nu stiu sigur. Oricum e doar un sfat nu o carcoteala ca ar fi un lucru prost.
                            benzinarele nu au filtru de particule,doar dieselul din cate stiu eu .
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • #59
                              Bai eu nu inteleg ce aveti cu omul, daca el si-a luat accent si a vrut sa ramana in continuare pe loganclub,de ce dati in el cu pietre,inseamna ca sa simtit bine si a decis sa ramana aicea in continuare,(BRAVO LUI),parca vad ca daca avea un Bmw sau ceva ultimul racnet nu zicea nimeni nimica si erau numai cuvinte de lauda pentru el si pentru masina lui,asa ca toti ce-i care au ceva impotriva cu el ca si-a pus masina aicea,ar face bine sa taca din gura si sa-si revina!
                              alexcump,bravo pentru alegerea facuta si sa ai bafta in continuare cu masina si sa tragi de ea cati mai multi ani(fara nici o problema)
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Gusturile nu se discuta.
                                Sa o stapanesti sanatos e frumoasa
                                sigpic
                                !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google