Seat Toledo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • visul oricarui loganist. sa poata dormi linistit, fara grija spagii sau a talonului.

    Comment


    • Destul de scumpe gumele si pe 16 si pe 17 .
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • Daca ai avea dimensiuni uzuale gen 205.55.r16 nu ar fi dracul chiar asa de negru.
        Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

        Comment


        • daca pun alte dimensiuni, voi pune pe 17, sa se vada diferenta
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • Eu mă refer ca si bani,nu sunt scumpe,fata de 215/45/16, parca asa era dimensiunea.
            Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

            Comment


            • Originally posted by mumus View Post
              daca pun alte dimensiuni, voi pune pe 17, sa se vada diferenta
              nu pune 17. is prea tari si soliciti suspensia. arata bine si cu 16
              o/____\o
              (i)
              .........

              Comment


              • Vedem la primavara, la iarna pun pe cele de tabla gume d e iarna, si primavara ori iau pe 15 aliaje, ori vand gumele actuale si iau set de vara pe 16.
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • Originally posted by mumus View Post
                  daca pun alte dimensiuni, voi pune pe 17, sa se vada diferenta
                  Eu zic ca 16 ar fi dimensiunea ideala pt. Romania, ma rog, chiar 15 cum am pe Logan, dar in orice caz nu as pune mai mari de 16. Mai bine iti pui niste jante faine, se gasesc destule, de toate dimensiunile. Parerea mea...

                  Comment


                  • Cu cele de 17 creste si consumul oare?
                    Sau el creste oricum indiferent ca e 16 sau 17, din cauza latimii mult mai mari?
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • insesizabil. ceva de genul 5% din consumul total , dar diferenta e la stabilitate si amortizarea socurilor.
                      o/____\o
                      (i)
                      .........

                      Comment


                      • Si la demaraj.

                        Comment


                        • Azi mi-am spalat masina in curte, (le mai spalam si pe anterioarele) dar e prima oara cand spal masina si nu reusesc sa curat bine sangele si anumite ganganii de pe bara fata. Pe logan fiind rosu nici nu am observat problemele astea, iar corsa si meganul erau argintii metalizate, dar se curatau super usor.


                          Imi puteti recomanda ceva solutie de indepartat usor si fara prea mult frecat ganganiile decedate si lipite pe bara ?
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • mafra curatitor insecte

                            Comment


                            • Multumesc.
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • Mafra e cam slabut. L-am probat si eu de cateva ori ... nimic deosebit.
                                O solutie cu adevarat buna este Vicont Insect remover.
                                Bafta
                                sigpic
                                This is My Ride!
                                !Visit and enjoy!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google