Seat Toledo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vezi in primele pagini. Am scris peacolo cu lux de amanunte tot.

    Eu de la dacia voiam doar mcv, din cauza spatiului, si asta fiind hach cu portbagaj mare, a fost aleasa
    La logan, daca nu era faza cu rugina, si daca mai gaseam un 1.6 mpi sau chiar 16V logan luam... dar cu 0.9 care mi sa parut extrem de anemic in teste...dar economic! mi-a pierit cheful.

    Si din cate am inteles am primit totusi in pretul de cheala, cateva extra bonus, gen: discuri spate, stergator spate, si ami erau ceva dar nu ami stiu ce...

    Mcv ma costa 10300 +rabla, asta ma costat 10400+rabla.
    Last edited by mumus; 25 February 2015, 22:39. Reason: Automerged Doublepost
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • Azi sa nimerit vechea cu noua, una langa alta

      Si un mic test. care nu a iesit prea bine din punct de vedere al filmarii, dar mai exersam
      Attached Files
      Last edited by crististreulea; 2 March 2015, 09:51.
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • n-are voie sa miste telefonul atunci cand pleci de pe loc, vei primi date eronate
        telefonul se bazeaza pe senzorul intern
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • A doua oara nu a miscat. Da nu-i nimic am si suport rigid de parbriz. oricum pana la vara nu mai incerc, ca am demaraj nasol cu astea de iarna. Pierd cateva sutimi bune.
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • WTF, MCVul nu are stergator spate?
            Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

            Comment


            • Habar nu am...
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • Originally posted by mumus View Post
                V

                Si din cate am inteles am primit totusi in pretul de cheala, cateva extra bonus, gen: discuri spate, stergator spate, si ami erau ceva dar nu ami stiu ce...

                Mcv ma costa 10300 +rabla, asta ma costat 10400+rabla.
                Ah, am inteles eu gresit atunci. Toledo exista si fara stergator spate dar tu ai varianta cu, corect?
                Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                Comment


                • Da, e forma mai de berlina, si merge si fara, dar e mai comod cu.
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • te astept la o liniuta, am pregatit niste surprize
                    sigpic

                    Broker de asigurari DESTINE

                    Comment


                    • Cand vrei tu suni si stabilim, dar avand in vedere ca, cu loganu de 1.4 am fost 1-1, cu asta nu cred ca ma faci dar daca insisti ne vedem intr-o dimineata

                      Tu mai intai date cu Alex
                      Last edited by mumus; 2 March 2015, 18:58. Reason: Automerged Doublepost
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • 1-1 cu Logan 1.4 stock? Dar ce ai mers cu spatele?!
                        Saab 9-5 Aero

                        Comment


                        • remapat, cu filtru sport si c-am atat... o data a ratat el o treapta, o data eu )) de pe loc eram c-am la fel, cand am avut corsa de 1.2 in schimb a plecat ca din pusca. Ma lasat rau in urma. Cu meganul nu ne-am dat, dar nici nu isi avea rostul.

                          Masina lu Rmn e un dci de 65 remapat. deci teoretic vreo 85 cai, eu la logan aveam teoretic 81-82... practic cine stie...
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • Hmm..doar remapat? Trebuie sa va mai dati odata si sa nu rateze nimeni vreo treapta.
                            Oricum ai grija de masinuta - saracul ambreiaj ce o zice de atatea plecari in tromba? Baietii sunt 'pe felie' o saptamana se dau o luna repara...ca e ieftina treaba- dar la tine nu e asa simplu!
                            Oricum nu sunt f relevante aceste curse pe 400 m- un test adevarat 'barbatesc'' eu l- as propune asa: Bucuresti- Viena cine ajunge primul si cu cele mai reduse costuri de combustibil si cat mai putin obosit posibil- ala da test!
                            Sau Bucuresti- Krk Croatia ca ai de toate: si munte si serpentine si autostrada. Distanta 1200 km
                            Saab 9-5 Aero

                            Comment


                            • Daca ma dau, ma dau din mers, nu sufera ambreajul ala... si e inca tanar ))
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • Originally posted by mumus View Post
                                Azi sa nimerit vechea cu noua, una langa alta

                                Si un mic test. care nu a iesit prea bine din punct de vedere al filmarii, dar mai exersam
                                Scheii brasovului?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google