Best Logan Club Car ( cititi primul post - se da BAN .NU VOTATI cei fara 150 posturi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Grea decizie
    Toate masinile inscrise sunt extraordinare. Dupa ce am analizat toate masinile, inca de la inceputul concursului, votul meu pleaca spre Matheo. Am considerat ca masina lui are acel "ceva" care te face sa intorci capul pe strada. Sa nu ma intelegeti gresit. Toate masinile care participa sunt speciale, dar a lui Matheo mi se pare cea mai "custom"

    Bafta, in continuare, tuturor participantilor !
    sigpic

    Comment


    • Absolut toate masinile expuse aici sunt superbe;foarte greu de luat o hotarare.In final am ajuns la decizia ca votul meu sa mearga la "dsign" pentru ca mi se pare cel mai interesant logan modificat,fiind complet din toate punctele de vedere.

      Comment


      • Votul meu merge la Vyp75- stil curat,simplu si elegant.
        sigpic
        Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

        Comment


        • Salut.
          Decizia este grea........toate masinile sunt superbe.
          Am votat cu bitza.........masina o cunosc personal,am vazut-o indeaproape.Este o masina facuta cu multa truda[de altfel asa sunt toate].
          Motivul votului:
          -culoarea este ca a mea.......sau se aseamana[albastru seat azurro]
          -muzica este ok.
          -jantele sunt frumoase
          Si plus de asta,va doresc tuturor mult succes.
          Alegerea este foarte grea
          Numai bine.
          Un Logan----YNG-----
          Numai bine.

          Comment


          • Mai sunt 2 zile si un pic..............asa ca ..............pofti la vot.
            sigpicFast&Furious
            Team CSR
            Logan Club CLUJ

            Comment


            • In primul rand, toate masinile sunt superbe! Eu v-am vazut masinile si va cunosc personal pe toti. Felicitari! Dar eu la varsta mea sunt poate un pic mai conservator, asa ca votez VYP 75. Bun gust, stil simplu, elegant.
              Respect la toti!
              Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

              Comment


              • Ultimele zile, doar azi si maine mai puteti sa votati masina favorita.............poftiti la vot!!!
                sigpicFast&Furious
                Team CSR
                Logan Club CLUJ

                Comment


                • Ofer votul meu domnului vyp75..oare de ce are nr la masina vyp..masina arata ca un vyp..facuta cu bun gust...multa truda si pasiune....se poate descrie cam asa ..ceva simplu care atrage mult....am vazut-o din nou azi live ..va recomand cu toata caldura sa o vizionati live ..nimic (poze) nu se compara cu vizionare live...o masina perfecta si cu perspective mult mai mari si cu bun gust decat altele...
                  Last edited by sebi8ta; 26 September 2011, 01:03.
                  Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                  Comment


                  • Ultimele ore.........................poftiti la vot !!!
                    sigpicFast&Furious
                    Team CSR
                    Logan Club CLUJ

                    Comment


                    • Acum ca am permis si pot sa-mi exprim parerea de soferita...votul meu merge catre matheo, deoarece este o masina superba facuta cu multa munca si cu mult bun gust, iar stopurile sunt genialeee.

                      Comment


                      • Votul meu merge catre Agitat (Dsign), insa mentionez ca si masina lui Matheo imi place foarte mult!
                        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                        Comment


                        • votul meu merge catre dsign imi place stilul lui
                          laureate 1.5l, albastru marin

                          Comment


                          • Foarte grea alegerea insa:
                            - modificarile de performanta - m-au inspirat (asta acum 2 ani de zile cand el a fost printre primii care se gandeau si la un upgrade frane nu numai la axe, evacuari samd...)
                            - modificari de sunet - care mai departe au devenit pasiunea mea ... diferenta intre o masina bine inchegata si ceea ce fac 2 difuzoare intr-o usa antifonata ca la carte.
                            - led-urile - la felul in care au fost integrate in foarte multe parti si frumos finisate lucrarile + realizarea potentiometrului la bord.
                            - modificari ce tin de rigiditatea caroseriei si felul in care intotdeauna a vazut ceva mai bun decat este ....

                            Dsign. Cel putin eu de acolo m-am inspirat pentru ambele masini si va ramane automobilul simbol
                            B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                            Comment


                            • votul meu merge la dsign.toate sunt frumoase datorita muncii depuse...e pur si simplu loganul care mi ar placea sa l am.
                              http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                              Comment


                              • greu...votat matheo66c

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google