Best Logan Club Car ( cititi primul post - se da BAN .NU VOTATI cei fara 150 posturi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Votat Dsign...f mult bun gust modificari diverse si ieftine...jante si scaune for race ;)
    sigpic

    Comment


    • #92

      In sfarsit ma hotarasc si eu sa votez dupa o examinare foarte atenta a fiecarei masini inscrisa la acest concurs si incepem cu inceputul :

      • Matheo( Low ) , o masina care arata exceptional pe exterior, muncita pana la ultimul detaliu aici are un plus din partea mea, la interior se pare ca singura modificare in afara de muzica nu exista ceea ce este un minus , la motor aceeasi problema, modoficarile tind spre 0 = minus, franele si evacuarea sunt mai bune decat cele stock deci se mai adauga un plus din partea mea
      • Bitza_bik, imi place culoarea , reusita dupa parerea mea, legat de chitul exterior nu pot sa zic ca sunt satisfacut pe deplin, ii lipseste ceva si de aceea primeste un minus, in schimb pentru modificarile primite la motor , frane si evacuare are un plus, interiorul are aceeasi soarta ca si Low-lui, un minus
      • Florin_dnf, putine modificari exterioare, vad ca te-ai axat mai mult pe motorizare care are un plus din partea mea, pe interior ai aceleasi chestii modificate, folie, lumini si multe altele ca majoritatea masinilor
      • Vyp75, un Ph2 care arata foarte bine fata de varianta stock, tuning finut si elegant care parca se adapteaza foarte bine pe masina ta, interiorul este modificat pe linia de audio si video foarte bine un plus din partea mea, legat de motor e un mare minus pentru ca se prezinta in varianta stock
      • FastFurious, vad ca te-ai axat foarte tare pe un chit exterior care dupa parerea mea nu merge pe un logan, arata prea taiat din topor, a fost frumos cand a aparut prima data dar deja vedem loganuri care arata foarte bine doar facandu-le clean, la interior imi place , dar nu stiu de ce toata lumea se axeaza pe un audio-video cand poate aduce ceva modificari estetice bordului si fetelor de usi
      • maestrul Design, ce sa zic despre tine maestre, pe interior masina ta arata foarte bine cu modificari aproape 100% home made aici ai un 10 plus dar..............ca exista intotdeauna un dar , pe exterior inafara de jante ai un minus mare ( exceptand modificarile ce sunt pe cale sa apara in viitoaru apropiat) , cu franele vad ca stai bine




      cu greu pot sa ma decid care este cel mai bun logan din acest concurs, numai cand ma gandesc cata pasiune si munca a pus fiecare sa realizeze ceea ce azi se voteaza la The Best Logan

      lasand atata vorbaraie la o parte,votul meu se duce catre adevaratul Maestru a caror idei ajuta foarte multa lume in arta modificarilor si acela este :

      Design

      Comment


      • #93
        Preferata mea este masina lui FOFu, dar daca nu participa votez urmatoarea in preferinte pe Furiosul.

        Comment


        • #94
          votul meu merge la Bitza.primul logan tunat pe strazile patriei.

          Comment


          • #95
            votat si eu bik...facuta cu gust
            sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

            Comment


            • #96
              Upppppp, veniti la vot.
              sigpicFast&Furious
              Team CSR
              Logan Club CLUJ

              Comment


              • #97
                Ca intro zi de duminica, trebuie sa merg si eu la vot, ca doar mi-am castigat acest drept....cu cele peste 150 posturi .
                Votul meu merge catre loganul rosu PFL. Respect pentru munca depusa, pentru perseverenta, pentru multele premii castigate de acest BEST LOGAN, ingrijit de OMUL RADU.

                Comment


                • #98
                  Se stie ca nu mi plac kiturile masive si impopotonate deci Fast, Vyp si Bitza pica din start oricat de modificati ar fi la motor/interior...a lu DNF e frumoasa, numai ca a facut cam ce ne dorim toti sa facem la masina ca sa arate bine as fi ales mateo, dar fiind vorba de modificari totale aleg DSIGN..
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Doua albastrele care imi plac... votul merge la "manuta" pentru munca depusa

                    Comment


                    • votat matheo imi place masina la nebunie in special stopurile ,garda joasa la masina si sa nu uitam ca intoarce priviri pe strada
                      ala cu ned 4 sped ... sigpic

                      Comment


                      • Vot dsign pentru ca e singurul dintre ele care nu are bari, praguri si asa mai departe. Cat mai originala forma masinii.
                        Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                        Comment


                        • Desi sincer imi plac toate votul merge catre dsign pt ca e cea mai aproape de gusturile mele.
                          Felicitari tuturor
                          Vand cotiere Speed cu intaritura metalica la super pret!

                          Comment


                          • votat matheo.............."simply the best"
                            sigpic

                            Comment


                            • greu de hotarat, intrucat toti au depus ceva munca, pasiune si mai ales destule finante, dar votul meu merge la FastFurious. e prea frumoasa ca sa nu iti sara in ochi. nu vezi in fiecare zi asa ceva. sa o stapanesti sanatos!

                              offtopic: multi pe aici care nu inteleg limba romana si nu le ajunge scrisul ala cat jumatate din ecran. O gramada de rosiori pe forum ...
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment


                              • Votul meu merge catre dsign, masina care respecta aproximativ toate criteriile concursului. Masina foarte bine bibilita de un om tipicar, care a dat un exemplu de asa DA! Participarea la cateva prezentari care au avut menirea de a promova clublu si spiritul Logan Club. Un minus ar fi doar ponei de sub capota care ar trebui sa se transforme in armasari .

                                Bafta tuturor!
                                Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google