Best Logan Club Car ( cititi primul post - se da BAN .NU VOTATI cei fara 150 posturi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    votat mateo... e mai proaspat facuta si e aproape de ce as vrea si eu... ca stil...
    "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

    Comment


    • #77
      Greu greu greu
      toate imi plac....
      Interiorul lui dsign...e demential imi place la nebunie,extrem de reusit.
      Faptul ca a trantit-o,masina lui Radu a devenit mult mai placuta ochiului.
      Ph2`u lui vyp75,imi place ca e cam cel mai modificat (reusit) ph2,imi place ca e simplu .
      Rosiatica lui Florin...imi place la nebunie ca a pastrat-o cat mai simpla...dar are un impact vizual foarte puternic,iese in evidenta.
      Iar alu` bitza...imi place foarte mult combinatia albastru + jante negre ;
      Dar cea care urmareste stilu` meu preferat ... e alu` matheo asa ca votul meu merge la el , bravos domnu

      Comment


      • #78
        am votat pentru florin_dnf, sper ca nu am facut vreo greseala .. imi place mult masina, sa o satapanesti sanatos Florine si fara incidente !

        Comment


        • #79
          votat dsign ! imi place la nebunie cum se aude si cum arata masina !
          Can't touch this !

          Comment


          • #80
            Vot mateo, pure love
            Nu-i bai...

            Comment


            • #81
              Salutare, votul meu merge catre vyp75 ( Sibiu ), masina cu bun simt, nimica extravagant sau impopotonat. Bravo vyp75, iti apreciez efortul.
              sigpic

              Comment


              • #82
                votat matheo pt ce a reusit sa faca din masina
                From Miami 2 Ibiza
                Voucher
                http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                Comment


                • #83
                  Foarte greu.Toate lucrarile sunt de laudat si de apreciat.Foarte multa munca depusa,pasiune si bani...Toate masinile au ceva unic si diferit.Din pacate nu pot da decat un singur vot si acela sa duce catre Dsign deoarece este masina cea mai echilibrata: interior,exterior,motor.Felicitari tuturor participantilor pentru ceea ce au facut din lighean.
                  Succes in continuare.Sa auzim numai de bine
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    Votat dsign, urmaresc ride-ul lui inca de la inceput.
                    Stiu ca e multa pasiune si munca la mijloc. El stie sigur ce face... isi stie limitele masinii, sigur nu e cu nasu' pe sus...

                    P.S.: Nu zic de ceilalti concurenti ca ar fi aroganti sau ... imi cer scuze daca i-am jignit.
                    P.S. 2: Matheo a muncit anul asta cati altii in zece... si el merita sa castige.
                    My Ride - Prestige 1.6 16v

                    Comment


                    • #85
                      foarte greu de ales ! ...

                      dsign - imi place foarte muuult interiorul si tot ce a modificat la partea mecanica

                      matheo - este unu dintre loWganurile mele preferate, exteriorul este de nota 10 !

                      Felicitari tuturor participantiilor !
                      dar din pacate nu pot da 2 voturi ... votul meu merge catre matheo
                      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                      Comment


                      • #86
                        Votat Dani . Stiu masina de la inceput ...de cum era . Si il stiu si personal . UN om cu un MARE CARACTER . El sta si o gandeste de N ori ...pana ia o decizie . Conteaza mai mult utilu decat frumosu uneori .

                        Ps : Matheo la fel ...are o masina super ...anul acesta ...la cat o muncit la ea ....si el ar merita ....dar ii vine randu si la PANTELIMONAR
                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          nu mai dati ban pe Deem ca e rus si nu intelege )
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • #88
                            Foarte frumoase toate masinile........multa munca,bani,timp....felicitari tuturor concurentilor....totusi cea care m-a incantat cel mai mult e a lui vyp75....din pctul.meu de vedere e cea mai "aranjata",cea mai pregatita,repet e parerea mea.
                            O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                            Comment


                            • #89
                              Si eu am votat tot vyp75 pentru stilul aparte in care a aranjat masina , felicitari deasemenea si celorlalti participanti

                              Comment


                              • #90
                                eu imi vand votul...cine da suma cea mai mare..)
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google