Best Logan Club Car ( cititi primul post - se da BAN .NU VOTATI cei fara 150 posturi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • M-am hotarat sa votez si eu.
    Vreau sa spun, din start, ca toate masinile sunt absolut remarcabile. Acesta este si motivul pentru care am tot stat si am analizat ce si cum.
    Votul meu pleaca la Matheo.
    In primul rand, pentru ca apreciez munca depusa la masina aia, iar in al doilea rand, pentru ca rezultatul este fabulos.
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • Capitolul suspensie – +1 Dsign -> bare stabilizatoare
      Capitolul exterior – Cel mai frumos exterior fara nici un dubiu, +1 Matheo66c
      Capitolul interior – + 1 Dsign (aici clar invingator)
      Capitolul jante – +1 Matheo66c - culoare face totul
      Capitolul frane – +1 Bitza_Bik ca a scapat de rugina de pe tamburi
      Capitolul motor – +1 Bitza_Bik - cu toate ca si CUP-ul este destul de bine pregatit.
      Capitolul muzica – +1 Dsign (aici votez dupa instinct, nu am cunostinte de sonorizare)
      Capitolul garda la sol - evident, LOW - +1 Matheo66c

      Astfel, am obtinut asa: Bik - 2, Low - 3, Cup - 3. Consider ca toate cele 3 masini sunt Best Logan Club, insa fiecare pe stilul sau.
      Si ca sa da un vot, o sa aleg loganul LOW, asta ca sa ii treaca supararea pentru cele intamplate de curand.

      Toate masinile prezentate imi plac, insa cele care nu au nici un plus inseamna ca nu exceleaza intr-un anume fel. Oricum, felicitari celor care au avut curajul si masina sa participe la concurs!
      sigpic

      Comment


      • Eu am votat masina lui vyp75 parerea mea ca este cea mai frumoasa imi place bine aici ce sa zic am trecut de varsta de 30 de ani si poate de aia.
        Bun pana aici toate bune si frumoase dar masinile astea parca nu au motor frate 1,4 -1,6 acolo vreo 80 de caluti.Si la final bravo la toata lumea si spor la tuning.
        Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

        Comment


        • Votat bitza_bik pentru ca imi place masina si pentru ca a fost printre primele modificate!

          Comment


          • Mai sunt cateva zile.............haidati la vot!!!
            sigpicFast&Furious
            Team CSR
            Logan Club CLUJ

            Comment


            • votat bitza se vede ca s-au investit foarte multi bani pentru a ajunge asa cum este

              Comment


              • Votul meu merge catre dsign deoarece urmaresc zilnic evolutia acestei masini de cand sunt inscris pe forum iar in plus masina indeplineste toate conditiile acestui concurs fiind investite sute de ora de munca, materiale de calitate si bani...!

                Comment


                • votat dsign pentru ca masina e in stilul meu

                  Comment


                  • vot pt vecinu Matheo
                    http://www.loganclub.ro/forum/loganu...an-t24436.html

                    sigpic

                    Comment


                    • "Votantii care nu au un minim de 150 posturi sa nu voteze ! se va considera off-topic si se
                      va da BAN ! Justificati votul !"

                      Asta ai citit domnul gabriel87 ?!

                      Comment


                      • Mateo fara numar...
                        Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                        Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                        www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                        Comment


                        • votul meu pentru matheo ..are o masina pe placul meu bafta
                          stii tu... HZP ;)

                          sigpic

                          Comment


                          • am votat cu matheo pentru ca imi plac cauciucurile
                            Last edited by sinx; 22 September 2011, 23:49.
                            sigpic

                            Comment


                            • Toate sunt superbe, felicitari tuturor pentru munca depusa la ele si pentru rezultate

                              Am votat pentru matheo,imi place ce a facut cu ea o consider perfecta !
                              Stima!
                              sigpic
                              !

                              Comment


                              • Poftiti la vot !!!
                                sigpicFast&Furious
                                Team CSR
                                Logan Club CLUJ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google