Discutii Campionat Editia 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nici eu nu am justifica toate voturile, "probleme gogilor?" =)

    Comment


    • "Domnule" Moderator Skandal stiu bine ca incalcasem una din regulile impuse de voi pentru campionat dar poate era mai bine sa ma anunti mai din timp ca nu pot sa particip si stergeai postul meu inainte de inceperea voturilor. Eu nu am rubrica my ride din urmatoarele motive, masina mea are schimbate numai jantele si suspensia -fata de una stoc.Concursul fiind unul legat numai de jante-in cazul meu, nu inteleg ce rol avea rubrica my ride (pozele din post erau destul, pentru parerea colegilor de forum.Daca esti binevoitor sa imi explici si mie cum sta treaba a-si fi recunoscator. Eu sunt de parere ca, daca nu postez ca sa ii spun unui coleg de pe forum "mama ce frumosa e masina ta -sau ce frumos ii sta cu bara vopsita complet " nu inseamna ca nu pot vizualiza ce posteaza ceilalti .
      Iar exprimarea "Domnule" e una intamplatoare sti bine- am venit rar la intalniri dar nu sunt genul de om care sa aiba timp de ele,am deranjat numai cu privitul .

      Comment


      • Amice, tu trebuia sa faci un lucru foarte simplu: sa citesti doua randuri.
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • grea e limba romana ( pentru unii )

          Comment


          • -loganfrc - cu doar 13 posturi nu avea voie sa voteze la:Campionat-Cea Mai Tare Evacuare pentru Dany_DNY .
            -VlaD2803 - cu doar 111 posturi nu avea voie sa voteze la: Campionat-Cea Mai Tare Masina De Pe Forumul LOGANCLUB.RO Editia 2012 pentru Thejock3r.
            Last edited by FastFurious; 29 August 2012, 08:39.
            sigpicFast&Furious
            Team CSR
            Logan Club CLUJ

            Comment


            • valeriu, eu doar supraveghez acest campionat sa se desfasoare cum trebuie. Sunt cateva reguli simple... peste una din ele ai sarit . Sesizarea ca nu ai My Ride a fost facuta cu multe ore inainte ca eu sa te sterg din campionat. De ce nu ai aruncat un PM sa ma anunti ca nu ai ride? poate te sfatuiam sa faci unul la misto si il stergeam dupa campionat...

              solutii erau ... dar hai sa facem misto ...
              Meritai 1 luna ban pentru ca nu ai respectat regulamentul campionatului...si tot tu ceri explicatii??
              Last edited by skandal; 29 August 2012, 08:48.

              Comment


              • ionut.46LSW -cu doar 44 posturi nu avea voie sa voteze la: Campionat-Cel Mai Tare Exterior Level 2 Editia 2012 pentru B-53-SDP.
                sigpicFast&Furious
                Team CSR
                Logan Club CLUJ

                Comment


                • Fast, vrei sa ajungi moderator si nu stii cum sa faci?
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • Sper ca mi-am dat cum trebuie cu parerea la "Cea mai tiganita tralala...". Am suficiente posturi ca sa votez? Eu am votat.. AA, particip si eu, imi trebuie Raid de-ala de muste la masina? Nu stiu daca am, dar am gaz!!
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • Originally posted by Niki View Post
                      Fast, vrei sa ajungi moderator si nu stii cum sa faci?
                      Din pacate sunt in Concediu Medical pentru prima data dupa 15 ani de servici in care am avut activitate la cote maxime si inebunesc de plictiseala.
                      sigpicFast&Furious
                      Team CSR
                      Logan Club CLUJ

                      Comment


                      • Citeste o carte, e mai sanatos.
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • Doar nu crezi ca asta este singura mea activitate acum???
                          Ma amuza extrem de mult activitatea asta si de aceea o fac, dar daca deranjez si vreti spuneti si ma opresc.
                          sigpicFast&Furious
                          Team CSR
                          Logan Club CLUJ

                          Comment


                          • He,he,he.....ce-mi mai place!
                            Dar oare e asa de greu sa citesti cateva rinduri?
                            aham......Restul e LOGAN


                            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                            Comment


                            • Originally posted by FastFurious View Post
                              Doar nu crezi ca asta este singura mea activitate acum???
                              Ma amuza extrem de mult activitatea asta si de aceea o fac, dar daca deranjez si vreti spuneti si ma opresc.
                              Nu nu .. mie chiar imi place .. mai se anima forumul asta un pic .. ca in afara de "sherparia" bucurestenilor nu prea mai sunt lucruri haioase ;)

                              Comment


                              • Pe Sherparie nu e nimic haios. Se discuta probleme de importanta mondiala, iar seriozitatea este deplina.
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google