My B-74-HDZ [Castigator Campionat Cel Mai Tare Sistem Audio Editia 2010/2011/2012]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • indicat ar fi coolere ! in mod sigur se va incalzi, mai ales cand va da in ele pe caldurile astea infernale..
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • Bravo nenea Canto mergi pe burta si nu zici nimic.

      Oricum felicitari pentru ceea ce ai facut.

      Abia astept sa vad ce iese.
      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

      Comment


      • @HMV - lucrez in IT - am pregatit coolere de toate dimensiunile pentru incinta aia cu scopul de a face un sistem push-pull pentru optimizarea air-flow-ului . Am ventilatoare de 200mm, 120mm samd pana la cele mai mici. Problema nu va fi. Momentan va fi o competitie in weekend si voi afla cat de cald se incalzeste dar ca sa fiu sigur voi lua si vreo 2 ventilatoare cu mine.

        In alta ordine de idei gandit-va ca cele 2 parti, dinspre bancheta si dinspre spatele portbagajului sunt goale ceea ce si acum inseamna ca exista aer care se plimba. Statia a fost pusa pe inaltatoare deci are vreo 4 cm deasupra ei si aproximativ 1 cm sub ea. In partea stanga va mai apare o statie iar acum unde este gol, in partea din spate cu trapa, vor fi toate distribuitoarele de curent pentru acces rapid.

        Singura problema, deocamdata nu prea mai exista distribuitoare cu siguranta pentru cablu 0 AWG si 4 AWG parca au intrat in pamant.
        Last edited by Canto; 8 August 2012, 09:20.
        B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

        Comment


        • Masinuta a mai luat o cupa. La Piatra Neamt in acest weekend.
          Scor momentan cu un amplificator de medii si tw pus in punte 137,8 dB, pe un sistem cu 280 W.

          Multam Jocker pentru poze.
          Attached Files
          B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

          Comment


          • felicitari pentru cupa Canto.....

            Comment


            • Felicitari pentru prestatie si prezenta. A fost destul de fun
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Felicitari pentru premiu nenea.
                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                Comment


                • Felicitari ...

                  Comment


                  • Bravo felicitari pentru locul obtinutnu mai conteaza bani si munca pe cat sadisfactia de a te urca pe podium si a adauga inca o cupa in vitrina.FELICITARI.
                    sigpic

                    Comment


                    • Eu imi pot face freza in masina ta fara gel, stie masina , poate, se-aude bien, tres bien, tres tres bien, sa vina cupele.

                      Esti un OM dedicat, BRAVOS! Meriti !
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • bravo Canto !

                        Comment


                        • Multumesc tuturor. Oricum ceva e clar pana nu termin nu ma las. Iar aici ca si in alte domenii niciodata nu termini, deoarece tot timpul vrei ceva mai mult.

                          Pe termen scurt va veni un monobloc, voi repara si Sundown SA-12 care am avut o mica problema cu el, iar apoi masina va intra la una din 2 categorii (mini1000 sau stock 400). Cred totusi ca voi mergea pe cea putin mai mare fata de anul asta, oricum e de vazut.
                          B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                          Comment


                          • Felicitari Canto,ai o masina de darama timpanele

                            Sa traiesti
                            sigpic
                            "BRABUS" STYLE

                            Comment


                            • Tks, wk-ul asta in sfarsit ajung la un consens cu masina).

                              A aparut in sfarsit un monobloc pt Sundown SA 12 si cateva extra-uri. O sa revin cu poze
                              B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                              Comment


                              • Felicitari domnu pentru inca un an de No. 1.

                                Spor la modificari si sper ca in curand sa mai reusesc sa imi aduc si eu contributia la masinuta asta minunata.
                                Super Oferte Accesorii Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google