My B-74-HDZ [Castigator Campionat Cel Mai Tare Sistem Audio Editia 2010/2011/2012]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alfaromtrans - mi-a ajuns azi. 30 RON+ transport
    B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

    Comment


    • Frumoasa cheia , bv canto.
      sigpic

      Comment


      • Salutare! Faina cheia, insa nu o gasesc la ei pe site. Poti te rog sa imi dai un link?
        Multumesc!
        I don't ride low, I fly high...

        Comment


        • Nu au bagat-o pe site. Luati legatura cu ei pe forum, sunt cam zgarciti la poze.
          B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

          Comment


          • Merci fain!
            I don't ride low, I fly high...

            Comment


            • Oricum deocamdata am peste 5 tentative dar nu am reusit sa o fac sa mearga. Ea se monteaza ok ... la locul ei ... dar ori nu face ceva contact ori este altceva in neregula dar nu merge telecomanda sa o folosesc(cheia este inca bruta). Le-am dat un pm ... poate exista vreo chichita la montaj.
              B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

              Comment


              • daca reusesti sa o faci functionala, sa ne zici si noua ce si cum ai facut.....
                Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                Comment


                • Salut cam cat costa insonorizarea pt. ph2?

                  Comment


                  • Depinde ce insonorizare vrei sa faci...Depinde de materiale, de straturi, combinatii de materiale samd..
                    B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                    Comment


                    • Canto,muta cam tot ce poti de pe cheia originala si o sa iti mearga.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nu ai ce sa muti altceva decat placa dupa cheia veche.... si am doua chei luate de la ei.... niciuna nu merge cu tot cu bateria lor samd. S-ar putea sa nu pice prea bine piciorusele alea altceva nu-mi vine... dar avand in vedere ce caldura este ... nu prea imi arde sa incerc prea des. Poate cand o fi mai cald... ca e timp in perioada urmatoare.
                        B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                        Comment


                        • Piciorusele sunt de vina ,si eu cand am schimbat carcasa am luat piciorusele de la cheia veche.
                          sigpic

                          Comment


                          • Banuiam si eu. O sa incerc zilele astea
                            B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                            Comment


                            • A venit acel moment al sezonului schimbul de ulei + filtru. (filtrul de aer si polen se schimba mai des)
                              Mai trebuie si mentenanta - masina a ajuns la 62k. Astept 72-75k si fac si distributia.
                              Sper luna urmatoare sa-mi achizitionez si difuzoarele care le astept de mult plus sa fac ceva curatenie si o noua incinta pt anul competitional 2013.

                              P.s.: Mersi evali
                              Attached Files
                              B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                              Comment


                              • Dar de ce filtrul de polen '' se schimba mai des'' ?
                                Ce difuzoare cumperi ?
                                P.S AI mai folosit acest tip de ulei? Esti multumit? La urmatoarea revizie vreau sa trec si eu pe castrol.
                                MY CLA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google