CIC-ul meu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CIC-ul meu

    m-am hotarat si eu sa imi pun masina la sectiunea MY ride.....deocamdata nu are modificari pe ea....dar urmeaza....incet cu pasi mici caci bugetul nu permite....
    pana acum am pus pe ea:
    -mp3 sony 4x45
    -boxe fata sony 45W...16,5 cm
    -inele aeratoare gri(din plastic gri...)
    -am improvizat si eu (ca multi altii) si mi-am facut un spatiu de depozitare sub consola centrala din plasticul care era in locul casetofonului
    -pleoape albe
    -si un tips pe teaza de esapament...........

    urmeaza.....:
    -cotiera(saptamana asta sper)
    -triple fumurii(cum se gasesc in metro)
    -boxe pe spate(tot sony..as vrea de 16,5..dar nu cred ca merg..asa ca o sa pun de 13 )
    -praguri laterale
    -difuzor pt spoilerul spate(ca cel de la dacia)
    -vopsit spoilere total in culoarea masinii si oblinzile
    -si un mic eleron(ca cel de la PILOT).....astea toate in timp..dupa cum permite bugetul
    Attached Files
    0.9 tce SL plus

  • #2
    niste jenti de aliaj nu ai in plan?

    Comment


    • #3
      Originally posted by SUPERCAR
      niste jenti de aliaj nu ai in plan?
      ba da..dar mai pe final....vreu un model ori de la OZ ori de la wolfrace.macar pe 16 daca nu pe 17....am pus ochii pe ele deja...si gume de la good year...
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • #4
        la motor pe cind?
        toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

        Comment


        • #5
          de ce nu ii iei folia aia albastra dupa calandru de la bara?

          sigpic

          Comment


          • #6
            Originally posted by virtualmansorin
            la motor pe cind?
            la motor ma bag abia dupa ce termin cu garantia.....
            iar folia aia albastra imi place mai mult cum merge cu stema dacia...+ca nu prea imi place cromul asa ca pana cand o sa trebuiasca sa o dau jos ..o mai las...
            0.9 tce SL plus

            Comment


            • #7
              Originally posted by iooon_cug
              ba da..dar mai pe final....vreu un model ori de la OZ ori de la wolfrace.macar pe 16 daca nu pe 17....am pus ochii pe ele deja...si gume de la good year...
              eu zic sa mergi pe OZ-uri sunt ceva mai calitative fata de Wolfrace

              Comment


              • #8
                oz,toora,bbs super beton nu neaparat in aceasta ordine
                eu am vrut sa pun oz aniversario sau oz wrc si am ajuns la toora pina la urma totul depinde si de lozan
                toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                Comment


                • #9
                  corect..totul depinde de ban...dar oricum jantele sunt mai la urma....
                  Last edited by crististreulea; 8 December 2007, 19:06.
                  0.9 tce SL plus

                  Comment


                  • #10
                    Sa o stapanesti sanatos!
                    Folia aia de pe ornamentul de calandru nu prea sta bine. Mai bine o dai jos, e mai urata decat cromul de dedesubt.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • #11
                      cred...ca asa o sa fac cu folia aia
                      ce spuneti de triplele alea cum se gasesc in metro...eu vreau modelul cum are SURU de pe forumul nostru..tipul cu loganul taxi...el are modelul cu sticla fumurie ..si alea le vreau si eu...oare ar merge mai bine decat modelul cu sticla clara..la culoarea masinii mele????
                      Last edited by crististreulea; 8 December 2007, 19:07.
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • #12
                        io cred ca merg mai bine alea fumurii .......si io caut de-alea dar nu gasesc ......mai sunt si alea cu leduri dar sunt 6-700 ron ;) asa pe astea dai 350-400 ;)
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          corect..e diferenta de 3 mil..si la aspect...nu ma atrag prea tare cele cu leduri...
                          Last edited by crististreulea; 8 December 2007, 19:08.
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • #14
                            dak cumva gasesti stopuri pe undeva de-alea fumurii sa imi zici si mie ca si io vreau sa nu uiti ;)
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Ne-am nimerit, eu tot cic am la masina ).Sa auzim numai de bine
                              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google