CIC-ul meu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    cred ca ma enervez si o sa iau maine jvc-urile ca le-am gasit in iasi cu 140 ron...si nu mai trebuie sa astept...ca pt GZ-uri...va rog mai dati sfaturi ca sa nu fac vreo prostie si sa imi para rau
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • #77
      m-am linistit si nu am mai luat nicio boxa nimic ...in schimb mi-am luat triple fumurii cheder la capota(de portiera de 1300) stergatoare imitatie bosch :P si o goarna...de vorbesti in ea si are si 3 sirene...(bineinteles ca ilegala ) incerc sa fac niste poze, dar dupa ce da putin caldurica sa spal si eu masina ca e foarte murdara: )
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • #78
        sa mai pun si eu niste poze pe aici ca a murit threadu asta al meu, asa ca uitati niste noutati.....am mai aranjat si eu putin masina... adaugand cate ceva la ea...:
        -am pus triple fumurii pe spate ,
        -am vopsit spoilerul si pe spate total ,
        -am pus un tips de la Dacia (cu certificat si garantie ) )
        -am scos pleoapele alea care stricau toata fata,
        -am montat o alarma cu pager wintec 722( de care sunt foarte multumit)
        -mi-am pus jante... Targa model T560 6,5 J cu etrierul de 38 , R15, cica produse in Italia...mie imi plac mult...si asteptam jantele de prea mult timp asa ca acum sunt happy ca le am

        mai jos ceva poze...
        sper sa va placa
        Attached Files
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • #79
          am citit pe la inceput ca ai mp3 sony 4x45W....eu am acelasi mp3+4 boxe sony xplod si nu prea ma incanta cum se aude si ma gandeam sa imi iau un subwoofer........toate astea pana intr-o zi cand ma jucam prin setarile casului si am descoperit functila LOUD (recunosc cu rusine ca am descoperit-o la vreun an dupa ce am luat cas-ul :| ). De atunci sunt de parere ca nu imi trebe woofer si ca sunetul este perfect asa cum e....e o schimbare radicala de sunet...mult mai mult bass si mai tare sunetul....deci daca nu ai incercat pana acum....acum este timpul....bafta
          sigpic
          Logan 1.4 Dynamic Blue

          Comment


          • #80
            am incercat...cum sa nu...cand ma plictisesc mai umblu pe reglaje.... nu e cine stie ce dar merge...la cati bani a costat e super
            0.9 tce SL plus

            Comment


            • #81
              simpla si cu bun gust ! bravo !
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • #82
                merci..fac tot ce pot ca sa nu o dau in kitch .....pt ca e foarte usor sa gresesti.... ...si sa strici toata treaba oricum...am de la cine invata de pe forum cam ce trebuie sa aleg pt masina mea
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • #83
                  Super loganul cum l-ai aranjat.Imi plac jentile,dau ff bine pe alb.Spune-mi te rog cat a costat bara fata si la cat a ajuns vopsirea ei.
                  Multa bafta in continuare
                  Tinc fest !!

                  Comment


                  • #84
                    Merci.
                    bara fata am schibat-o pe casco si de vopsit total de asemenea...am apelat la ei...la fel si cu bara din spate..

                    cu putin noroc..dupa ce trec de liceenta o sa ii pun praguri o sa ii prelungesc capota si o sa ii modific grila din fata(radiator)
                    0.9 tce SL plus

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by iooon_cug View Post
                      sa mai pun si eu niste poze pe aici ca a murit threadu asta al meu, asa ca uitati niste noutati.....am mai aranjat si eu putin masina... adaugand cate ceva la ea...:

                      -am pus un tips de la Dacia (cu certificat si garantie ) )
                      Bai...si eu am zambit cand l-am desfacut pe-al meu. ) Oricum, felicitari pentru jante ;)
                      I don't drive fast...I fly low !!!

                      Comment


                      • #86
                        da vali e tare faza..eu ti-am spus daca ma tine si 2 ani si sunt super multumit....la banii care i-am dat pe el...toate multumita tie


                        si inca doua poze de la intalnirea din seara asta...merci dane pt poze
                        abia astept vara si sa termin cu licenta...ca vreau sa imi prelungesc capota si sa modific grila sa scot stema cu dacia si sa leg liniile alea intre ele... si poate si o statie si un subwoofer si niste boxe ovale pe spate
                        ceva pareri colegi?
                        Attached Files
                        Last edited by iooon; 14 May 2009, 00:56.
                        0.9 tce SL plus

                        Comment


                        • #87
                          Felicitari, ai o masina simpla si f frumoasa. Sa o stapanesti sanatos ;)
                          sigpic
                          Logan 1.4 Dynamic Blue

                          Comment


                          • #88
                            domnul iooonnnnnnnn felicitari pentru masina, arata bine
                            imi place, simpla , simpla si cu stil, exact cum gandesc si eu
                            apropo, ai jante ca ale mele si eu leam achizionat de curand , plus ca dau bine
                            noroc si succes la tuning in continuare

                            Comment


                            • #89
                              Super masina! Ai grija de ea .
                              Ce peisaj era in spate ?
                              http://img229.imageshack.us/img229/8592/sigpic3405.png

                              Comment


                              • #90
                                multumesc mult... in spate era palatul culturii din iasi...e locul nostru de intalnire de miercuri seara...
                                0.9 tce SL plus

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google