CIC-ul meu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    frumoasa dom'le. sa ai grija de ea! succes la licenta!

    Comment


    • #92
      imi plac jantele!
      "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

      Comment


      • #93
        greu greu dar in sfarsit ai achizitionat niste incaltari frumoase si ochioase.... felicitari si fereste-le de borduri si gropi
        IS 10 LNC Facebook

        Comment


        • #94
          ioane...mai bine mai tarziu decat nici o data....momentan sunt bune jantele astea...poate pe viitor voi lua ceva mai "rally"
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • #95
            salutare colegi dragi ...
            in acest wekend am participat cu loganasul meu la o proba de indemanare organizata de un club local in colaborare cu "PATRU TUNING" ...a fost prima data cand particip la asa ceva ...si vreau sa spun ca senzatia e super super ....
            abia astept urmatorul eveniment.... adrenalina e super

            aaa..si era sa patesc o belea..asta se intampla daca gandesc eu si nu intreb pe cineva care cunoaste....sa va explic... inainte de proba , dimineata, am trecut pe la peco, si mi-a trecut mie prin cap sa fac presiunea la roti si sa le las mai moi pt a avea o priza mai buna pe asfalt...si am pus 1,9 pe fata si 2.0 pe spate...toate bune pana aici..dar in timpul probei baietii de pe margine au observat cu guma mea mai avea putin si sarea de pe janta in curbe.......voi ce spuneti...din cauza presiunii era sa sara..nu??

            mai jos sunt cateva poze si un link cu traseul facut de mine....prima tura e de recunoastere iar a doua a fost cea conometrata unde am scos 1 minut si 18 secunde.. dar lasa ca data viitoare va fi mai bine

            Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.
            Attached Files
            Last edited by iooon; 15 June 2009, 13:27.
            0.9 tce SL plus

            Comment


            • #96
              bravo ioane si felicitari pentru curaj!lasa ca data viitoare iti iei revansa
              God is my copilot

              Comment


              • #97
                bravoo tu ai simtit ceva in legatura cu jentile ? (adica ruliu ceva?)
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • #98
                  @mumus...jantele sunt ok ...nu am simtit nici o schimbare :-??

                  Poze cu noile modificari:

                  vopsit planseu boxe negru
                  montat perdeluta luneta de 110 cm
                  finalizat cu lumina la aeroterma....facuta si asta alba ..cu ajutorul lui ciprishor (folia am decolorat-o eu iar el a pus ledurile)
                  schimbat capul de la schimbator cu unu de la momo , mai exact modelul momo f-16 (putin reconditionata de mine) vopsit negru mat
                  am pus leduri la picioare in fata de culoare rosie(nu am poze)

                  mai urmeaza cat de curand inca niste leduri prin masina...o sa revin cu poze dupa ce termin
                  Attached Files
                  0.9 tce SL plus

                  Comment


                  • #99
                    e mult de munca la lumina de la aeroterma. felicitari pentru reusita, tie si colegului ciprisor!
                    MiNnRuZ

                    Comment


                    • a iesti zuper iluminarea consolei centrale !!!
                      sigpic
                      The MVP

                      Comment


                      • frumoasa masina...felicitari ioane
                        Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                        Comment


                        • multumesc ma chinui si eu )
                          sa speram ca o sa mai scap la bani si poate o sa fac si eu lucruri mai importante la masina..dar ramane de vazut
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • ioon_cug ceasurile le`ai cumparat?

                            Comment


                            • ceasurile??? pai am schimbat serigrafia si acele cu unele de prestige si vitrina de bord cu una de laureat , iar ledurile le-am schimbat la ciprishor ..membru loganclub IASI ..cred ca la asta te refereai
                              0.9 tce SL plus

                              Comment


                              • cat te'a costat sa le faci?
                                sau cum le'ai facut?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google