CIC-ul meu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ceva noutati la masinuta....
    -in sfarsit am facut schimbul de ulei -- cu ajutorul baietilor de la daciashop ...am bagat motul 10w40 ...
    -am foliat si stalpii de langa parbriz cu folie imitatie carbon... si clapetele de la aeratoare
    -si cel mai important ...au venit niste roti noi... jante wolfrace pro lite ...creutate 6,5 kg
    sunt foarte incantat de ele

    ps: am avut parte si de primul incident din cauza arcurilor...sau a mea :P am fost sambata trecuta la bucuresti si cand am intors masina nu am apreciat cum trebuie inaltimea unei borduri si am zgariat spoilerul pe fara... am cumparat un creion de retus si acum nu se mai observa asa tare ....

    vor aparea si poze mai clare aste sunt facute cu telefonul pe inserat
    Attached Files
    Last edited by iooon; 4 August 2010, 22:30.
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • frumoase achizitii
      sa le rulezi cu placere

      Comment


      • foarte frumoasa masina bv;)asta e se mai intampla cu zgarieturile...da cu acel creion si pe pasaju ala spate ca e putin sarita vopseaua
        AdY_JmL_2015

        Comment


        • frumoase incaltari ti-ai luat, felicitari sa le stapansti sanatos si sa faci multi, multi km cu ele
          si data viitoare cand ai drum prin bucuresti anunta-ne si pe noi sa iesim la un suc macar
          sigpic

          Comment


          • @ 'dada-- am vorbit si cu canto si cu skandal ca vin in bucuresti..dar eu am ajuns la 6:30 in bucuresti si am plecat la 9:30 ...deci era cam dimineata...am luat pe cineva de la Baneasa(aeroport) ...de asta nu am facut prea mare zarva ca daca stateam mai mult cu siguranta ieseam la un suc

            am dat cu creionul acela pe toate zgarieturile care le am....si pe capota etc...e bun..acum sa vedem daca tine:P
            0.9 tce SL plus

            Comment


            • ce bine se aseaza pe jantele astea , frumos
              sigpic
              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

              Comment


              • tine sa stii...ca si eu am ''pictat o''
                AdY_JmL_2015

                Comment


                • Frumoase modificari ai adus masinei,bafta la tunarit in continuoare
                  http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

                  Comment


                  • multumesc foarte mult de aprecieri ...totusi vreau sa precizez ca nu urmaresc sa imi "tunez" masina...ci vreau doar sa o stilizez......
                    0.9 tce SL plus

                    Comment


                    • nu a zis nimeni de tuning...poate doar un nepriceput...tuning inseamna,eventual:motor,suspensii,muzica,body kituri si nebunii dastea
                      AdY_JmL_2015

                      Comment


                      • masina mea participa la campionatul "cel mai tare exterior Level 1 " ! daca va place aspectul exterior al masinii mele puteti vota aici...multumesc anticipat http://www.loganclub.ro/forum/campio...10-t24919.html

                        maine seara masina va merge la baita...si o sa ii fac si niste poze mai clare cu noile jante...
                        0.9 tce SL plus

                        Comment


                        • Salutare

                          As avea si eu cateva intrebari, avand in vedere ca sunt tot in Iasi! De unde ti-ai luat jantele wolfrace, luminile rosii de sub bord(si cum sunt montate..pe pozitii, sau...), si cat te-au costat toate astea? Ms!

                          Comment


                          • jantele le-am luat de la topgear iasi... au costat 1400 ron parca...sunt foarte multumit de ele... greutate unei jante e de 6.5 kg (fara anvelopa)
                            ledurile le-am luat de la mivarom.ro am luat curent de la bricheta si am pus un intrerupator separat...mergi la intalnirile loganclub iasi si aflii mai multe de acolo..eu momentan nu sunt in tara...
                            0.9 tce SL plus

                            Comment


                            • Originally posted by iooon View Post
                              jantele le-am luat de la topgear iasi... au costat 1400 ron parca...sunt foarte multumit de ele... greutate unei jante e de 6.5 kg (fara anvelopa)
                              ledurile le-am luat de la mivarom.ro am luat curent de la bricheta si am pus un intrerupator separat...mergi la intalnirile loganclub iasi si aflii mai multe de acolo..eu momentan nu sunt in tara...
                              multumesc!

                              Comment


                              • s-a cam prafuit threadul asta asa ca pun niste poze cu masina rapanoasa echipata cu rotile de iarna...
                                si cateva poze cu interiorul...folie carbon 3m eram dator cu pozele astea :P

                                noutati nu mai sunt...
                                Attached Files
                                0.9 tce SL plus

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google