CIC-ul meu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • arata bine folia
    la aeratoare ai facut un fel de model ? una da unu nu ?

    Comment


    • 1...de ce nu ai pus folie carbon si pe aeratoare in partea de sus a lor?
      2...Pune-i gaz(petrol/benzina)
      3...niste oglinzi de mcv i-ar merge.
      sigpic

      Comment


      • ceva de genu asta ...la inceput erau complet foliate dar la una din ele nu mi-a iesit bine o clapeta de sus..si din lene sa o refoliez pe aia..le-am dat pe toate jos...si a rams asa cu model

        benzina pun putina ca daca ii pun o consuma ...

        oglinzi vreau dar de prestige sper ca o sa primeasca cat de curand...ca ma chinui de mult sa le iau
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • Imi place carbonu de pe stalpi si cel de la ceasuri.Pleoapele le-ai dat jos?
          Tinc fest !!

          Comment


          • pune-ti oglinzi mari de mcv electrice

            Comment


            • @kalimera22-pleoapele le-am dat jos de mult...nu imi mai placeau...
              @usr1- vor venii si oglinzile...dar vreau de prestige...la mine o sa fie mai complicat putin pt ca nu am instalatia...pe masina..asa ca trebuie intai sa o cumpar apoi sa o montez...
              0.9 tce SL plus

              Comment


              • ce te-a articulat domnu' Valeriu la faza cu benzina

                la stalpi ai pus usor colantul? cu apa sau fara?

                mie imi place masina, cum te descurci cu drumurile din iasi ? ca presupun ca e rigida rau :>
                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                Comment


                • folia am lipit-o cu pistolul cu aer cald....fara apa ..are ea adeziv...si se pune usurel..daca ai mai facut ..te descurci...m-am descurcat la consola de ph2 care e scarboasa tare, din punctul meu de vedere..are multe linii curbe ... asa ca la stalpi a fost usur...
                  cu drumurile ma descurc binisor... merg si eu mai incet fata de cum mergeam inainte de h&r..si trec de toate gropile
                  Last edited by iooon; 21 December 2010, 14:56.
                  0.9 tce SL plus

                  Comment


                  • s-a intalnit prietena mea cu mosul si i-a dat pt mine un set de boxe ovale de la sony ..abia astept sa le montez

                    pe langa astea am gasit si un releu pt a-mi face avariile sa se aprinda cand dau in spate asa ca dupa sarbatori am treaba
                    Attached Files
                    0.9 tce SL plus

                    Comment


                    • mici noutati..toate vor fi montate dupa ravelion....

                      ps : ma poate ajuta cineva cu o schema a mufei de la spate la un hu sony cdx gt20, ce inseamna fiecare pin.
                      Attached Files
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • cic`ule in ce bani si cati rms si cum se comporta? mercic

                        la multi ani !
                        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                        Comment


                        • cred ca te referi la boxe.... sut de 60w rms si au costat 185ron sunt pe doua cai... inca nu stiu cum se comporta ca nu le-am montat...le-am facut doar o proba si se aude dar mai multe nu stiu
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • Sa le stapanesti sanatos si spor la montat
                            Iti doresc un an nou asa cum ti`l doresti si sa ai parte de multe bucurii!
                            sigpic

                            Comment


                            • difurile sony sint cam sarace la sunet
                              Ex Logan kissfm ,Renault Symbol Thalia 1.2 16 v

                              Comment


                              • stiu ca "sint" sarace dar pt mine sunt destul de bune
                                0.9 tce SL plus

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google