CIC-ul meu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma numai prostii faci
    e bene cu harce ?

    Comment


    • da da, sta bine cu harcele...sunt foarte multumit....
      din pacate masina merge foarte prost....bujiile cred ca sunt duse..nu mai trage cum trebuie, uleiul e negru ca smoala, antigelul la minim si unde mai pui ca si placutele de frana sunt pe gata... asa ca masina se pregateste de "revizie"
      ulei o sa iau de la daciashop motul 10w40
      si bujii am vazut ca au tot ei de la ngk cu 14ron bucata, si cred ca o sa merg pe astea...placutele mai asteapta
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • lasa ioane data viitoare mutam stalpul,si-ti cedez si punctele );)
        God is my copilot

        Comment


        • frumos rau golanu
          imi place albul
          si cu harcurili arata super

          PS:am facut si eu o poza cu clean look la portbagaj si barasper sa nu te superi
          Attached Files

          Comment


          • Am visat eu sau trebuiau sa apara alte jante?

            Comment


            • Ii sta bine cu portbagajul clean. La prelungirea capotei nu te-ai gandit ?
              p.s. Ii sta destul de bine si cu jantele astea, sunt destul de finute
              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

              Comment


              • da am in plan capota si cu portbagajul....dar mai intai trebuie sa fac rost de banuti...
                jantele sunt ok...dar nu ma atrag foarte tare...as vrea ceva cu mai putine spite..si fara crom...
                eram pe punctul de a pune mana pe niste oz-uri superturismo gt...dar nu m-am miscat destul de repede...
                Last edited by iooon; 13 June 2010, 12:33.
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • Da OZ superturismo super tari jantele . Ce-ti mai place si tie pe circuit. Cu 1 ocazie o sa particip si eu pe un circuit sa-mi testez abilitatile de pilot
                  Last edited by Christnacht; 15 June 2010, 22:26.
                  Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                  Comment


                  • tare frumoa arata CIC`ul, imi place. multi km fara probleme si sper sa ne revedem cat mai curand
                    sigpic

                    Comment


                    • frumos ai aranjat masina asta...sa ai bafta de ea!
                      e cumva 2007 preference?

                      Comment


                      • nice & clean! Bravos!
                        Keep It Real! Keep It Simple!
                        sigpic

                        Comment


                        • superba masinuta ! multi km fara accidente si asa cum zicea cnv mai sus...stAbilitate maxima !

                          Comment


                          • @christnacht- momentan o sa ramana jantele astea...nu stiu cand o sa imi permit sa le schimb! pe circuit pe strada...indiferent...adrenalina sa fie....
                            @dada- multumesc dada...si eu sper..poate ne vedem vara asta
                            @marians47- multumesc
                            @vladimir ... multumesc....cat despre stabilitate ...nu e foarte stabila... se poate si mai bine..dar oricum sta mai bine ca inainte
                            0.9 tce SL plus

                            Comment


                            • Frumoasa !
                              De unde ai folia ?
                              http://img229.imageshack.us/img229/8592/sigpic3405.png

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google