CIC-ul meu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • serigrafia cu acele 60 ron si luminile 130 ron parca!
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • cateva poze cu masina inca echipata cu gumele de iarna...si foarte murdara...

      nutati: folie geamuri spate +luneata ...cadou de la nenea dani(dsign) caruia pe aceasta calea ii multumesc inca o data

      planuri de viitor (multe tare )) )...:
      h&r sper luna asta
      difuzor bara spate
      si pana la vara vreau sa schimb discurile si etrierii(de van)
      Attached Files
      Last edited by iooon; 14 March 2010, 23:10.
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • Salut...

        Faina masina da zi mi si mie un pic de unde ai cumparat becul de la numar...ms

        Numai bine!

        Comment


        • merci ....nu e bec..e un modul de 3 leduri cum am si in portbagaj si la plafoniera..l-am luat de pe www.mivarom.ro
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • si se potriveste exact in locasul ala sau ai facut tu modificari?

            Comment


            • draguta masinuta. imi place culoarea si interiorul.

              Comment


              • postez si eu o poza cu un look ...sper sa nu te superi ;)
                Attached Files
                sigpic

                Comment


                • nu ma supar..cum sa ma supar..am in plan si modificarea asta.... dar...momentan am alte avioane in cap...arcuri ,frane, bujii , toba si mai pe final mai intervin la exterior
                  0.9 tce SL plus

                  Comment


                  • In sfarsit ai reusit sa pui si tu folia......dupa 4 luni si ceva .
                    Sa o stapanesti sanatos si astept cu nerabdare sa vad si CIC`ul tau pe burta hai cu arcurile mai repede
                    sigpic

                    Comment


                    • acusica dada o sa vina si "HaRcurile" ...iti dai seama ca abia astept sa o agresez pe viraje..deza am inceput sa caut zone necirculate de pe langa iasi pt a le testa la maxxxxim sper ca in 2 saptamani sa le cumpar!
                      sa nu uiti..cand iti repozitionezi bucsele sa faci poze la care suruburi trebuie slabite ,ca trebuie sa fac si eu operatia

                      ps : folia am puso mai demult..acum am facut poze:P
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • poate gasesti ceva zone necirculate prin jurul Bucurestiului.....vin si eu sa testam arcurile in duet
                        bucsele le`a repozitionat SDP`ul, deci cu el discuti si iti explica el ce cum care.
                        sigpic

                        Comment


                        • a venit iepurasu la loganu meu.... de mult il asteptam cu pachetul asta
                          dupa sarbatori o sa le pun pe masina...
                          dar pana acolo cred ca am depistat o noua problema...cred ca trebuie sa ma duc sa imi fac unghiurile la roti ca mi se pare ca rotile mele sunt inclinate...adica nu sunt perpendiculare pe sol....trebuie sa vad care e problema..sper sa fie de la unghiuri si nu alte nebunii!

                          in alta ordine de idei , pe drum mai este si un difuzor bara spate, care e deja la posta, trebuie sa ma duc sa il ridic , si cam in 2 saptamani vor aparea si niste bujii ngk iridium , pe langa astea cred ca o sa pun si niste stikere pe ea.....dar sa vedem...cum si ce
                          Attached Files
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • bv ioane,acus trantim si cicul la pamant,sa fie in rand cu lumea)
                            God is my copilot

                            Comment


                            • oooo, frumoas cadoul de la iepuras hai acum sus cu arcurile si vreau poze cu masina pe burta
                              sigpic

                              Comment


                              • Frumos frumos, las-o la pamant!
                                Sa ai bafta cunoile arcuri, cat mai multi km fara incidente!
                                MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google