Golan "BRABUS" Ilfovean : Castigator Best Logan Club Car 2011 si Level 3 2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • specifica si tu , e taiat din el sau facut pe dedesupt ?

    Comment


    • E facuta o bucsa cam de 30 in diametru cu gaura de 16mm ( la fel ca cea originala ) si sudata pe "linie" cu cealalta.....urmeaza sa o tai cam 4-5 cm de la partea de sus a schimbatorului....scz FOF-ule si multam de sfaturi .....
      sigpic
      "BRABUS" STYLE

      Comment


      • frumos
        acum lasata parca incepe sa prinda forme.
        ce urmeaza?
        http://www.loganclub.ro/forum/loganu...am-t11058.html

        Comment


        • Poi..e lista lunga.....dar pe frigul asta..se sisteaza ...urmeaza sigurantele de capota (fata)dupa care vopsirea,colantare,jante+gume...si facut interiorul negru....si dupa aia..vedem ce ma mai gandesc sa-i fac...Bafta
          sigpic
          "BRABUS" STYLE

          Comment


          • si in lipsa de ...tuning..(ca sa nu moara ridu)...am legat proiectoarele...si ceva fun pe zapada....pacat ca nu s-a topit ....
            sooo:
            Attached Files
            sigpic
            "BRABUS" STYLE

            Comment


            • Asa coane, da-te da-te .

              O intrebare: in locul emblemei ai pus bucati de plastic de la o alta bara sau e numai fibra ?

              P.S. Felicitarile mele de masina. Bravos!
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • hai ca-ti zic eu, is bucati din alta grila prinse cu chit
                cred ca si cu fibra pe deasupra, sa nu se desprinda din chit
                Life is short...play more!
                http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                Comment


                • Bolo are dreptate..in parte..dar...au fost folosite bucati dintr-o alta grila...si lipite cu ciocanul de lipit,iar pe deasupra le-a fost dat un chit de fibra pentru legatura si pentru a acoperi lipiturile....numa bene baieti eu4yas..danke pentru urare man..PS...multumesc lu pozaciu ReBe..
                  sigpic
                  "BRABUS" STYLE

                  Comment


                  • naspa,puteai sa te gandesti la altceva nu la brabus,dc te vede neamtu rade si cu .... de tn

                    Comment


                    • Poate ai remarcat ghilimele de rigoare iar denumire este in gluma....dar daca asa vezi tu lucruile..parerea ta....cel putin eu nu "tunez" cu , prelungiri intoarse..pachete crom ...si alte porcarii..(incearca originalitate.. )..numai bine...sarbatori fericite
                      Last edited by matheo66c; 27 December 2009, 22:34.
                      sigpic
                      "BRABUS" STYLE

                      Comment


                      • @vio_cpc- in primul rand pe forum nu se accepta limbajul mirc...si nu ti-a cerut nimeni parerea asa ca ai putea sa te abtii de la comentarii de genul asta..fiecare ii zice masinii sale cum vrea si cum ii place..
                        Scuze de off @matheo66c

                        Comment


                        • ce se mai ataca lumea pe aici..cu ocazia asta salut pe matheo...o singura chestie nu imi place acea prelungire care dupa mine mergea llucrata mai bine..dar dupa cum se stie fiecare cu gusturile lui...spor la tunarit in 2010 si sa scoti un logan brabus din el..
                          sigpic

                          Comment


                          • frumoase pozne si ce frumoasa seara a fost atunci pacat ca frigul ne`a trimis acasa (pe unii din noi )
                            da da da, stiu, am ramas datoare cu un filmuletz, nu am uitat
                            sigpic

                            Comment


                            • @unknown..stiu..si se pare ca la inceput am crezut k e o idee buna....acum..nici mie nu prea imi place,sper ca atunci cand o sa-i modific barile,in ianuarie sau februarie..(depinde de buget ) ,sa fac capota de la nivelul aripilor...si apreciez parerile voastre rele sau bune...( macar spuse cu tact),nu gen ...vezi mai in urma ..sarbatori fericite omu..si sa ne citim sanatosi la anu.
                              @dada..ma bucur ca nu ai uitat ..nu de alta..dar sunt curios
                              sigpic
                              "BRABUS" STYLE

                              Comment


                              • salut
                                te-am vazut intr-o noapte veneai dinspre fundeni te-ai oprit la stop la morarilor am oprit langa tine. aveai doar pozitia si proiectoarele ). recunosc mi-ai spart ce putere au proiectoarele :P. imi place cum se vad .
                                nu prea imi place la capota ca prelungirea nu e si pe semnal.

                                salut
                                te-am vazut intr-o noapte veneai dinspre fundeni te-ai oprit la stop la morarilor am oprit langa tine. aveai doar pozitia si proiectoarele ). recunosc mi-ai spart ce putere au proiectoarele :P. imi place cum se vad da o impresie de tir, de masiv. cat te-a costat toata afacerea?
                                nu prea imi place la capota ca prelungirea nu e si pe semnal.

                                p.s prelungirea cat a costat?
                                Last edited by sKyb0y; 29 December 2009, 13:46. Reason: Automerged Doublepost
                                From Miami 2 Ibiza
                                Voucher
                                http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google