Loganel Stance[ Castigator Campionate - Cele Mai Tari Jante si Level 1 Editia 2012]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am nevoie de capacul si elementele reflectorizante de pe bara spate facelift.

    cine ma poate ajuta?
    Attached Files

    Comment


    • ce zici,imi dai ocazia saiti vad masina live ca sunt prin vl in concediu
      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

      Comment


      • din pacate in momentul de fata nu prea ai ce vedea, este in continua transformare

        intre timp jentile au fost alezate ca nu imi intrau (57mm) si se indreapta spre polish si vopsire
        Last edited by cristi_timidu; 2 March 2012, 07:04.

        Comment


        • Originally posted by cristi_timidu View Post
          manolo ksj: multumesc si eu de abia astept

          hmv86: intr-adevar sunt strech aproape la maxim pentru dimensiunile astea dar totusi parca as prefera ceva mai late si cu talon mai mic asta numai daca reusesc omologarea lor, gen dimensiunea lui dodolorand. da, sunt rare ca si pe mine m-a costat treaba asta.

          as vrea sa le fac ceva gen
          poza nr.2!

          Comment


          • Bine cristi, arata demential jantele, si imi place si Kormoranul cum vine pe ele, chiar l-ai pus in valoare !!!! Baga mare la modificarii !!! Pragurile sunt pe drum???
            sigpic
            The MVP

            Comment


            • iulian may: acea poza este de vis sper sa il pot realiza candva.

              b-64-mvp: pragurile vor veni saptamana viitoare, asa mi-a spus. multumesc pentru aprecieri

              as vrea ca fiecare sa isi de-a cu parerea in ce culoare ar trebui vopsit miezul.

              eu unul momentan am optat pentru un gri mat pentru a da putin contrast
              astept parereri
              Last edited by cristi_timidu; 2 March 2012, 21:58.

              Comment


              • fara vopsit, doar polish?
                Cel putin sa vezi cum vor fi asa.

                Comment


                • Miezul - Culoarea masinii.
                  Buza polishata.
                  Suruburile argintii.

                  Cred ca asa iese cel mai bine.
                  sigpic

                  Comment


                  • pana una alta au venit materialele pentru polish jenti:

                    - pasta polish de la autosol, am vrut optimum metal polish dar nu am gasit

                    - un aplicator de la smartwax (cel in trei culori) pentru a mai scoate din zgarieturi

                    - sonax full efect - solutie pentru curatat jante, pe interior sunt pline de calamina si am auzit ca este printre cei mai buni din domeniu

                    - optimum poli-seal un fel de ceara sintetica pentru a prelungi viata si stralucirea polish-ului

                    - cel galben un aplicator universal pentru poli-seal.

                    o mica poza cu produsele
                    Attached Files

                    Comment


                    • Poti sa-mi spui te rog prin PM preturi la ele si de unde le-ai luat? Mersi !
                      sigpic

                      Comment


                      • ce sa zic decat ca...ai grija la maini in rest, cu grija si rabdare le poti scoate o fatza frumoasa la jante. Eu am testat pe ale mele!
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • mi-am luat masuri de siguranta


                          nu am avut destul timp sa stau sa curat jentile ca la carte si m-am hotarat sa testez totusi produsul pe o janta.
                          procesul a fost o singura data si cu siguranta repetat plus. v-a trebui sa cumpar o solutie pentru bitum si inlaturarea plumbilor

                          cateva poze
                          Attached Files

                          Comment


                          • ooo superbe jante!!!old goodies!! bafta multa cu ele..
                            io zic sa nu pui nici o culoare..super polisate pe toata suprafata..pana nu te vezi in ele sa nu te lasi!!!
                            multa bafta
                            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                            Comment


                            • se lucreaza ...
                              Attached Files

                              Comment


                              • Super ......lucratura
                                sigpic
                                Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                                http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google