Loganel Stance[ Castigator Campionate - Cele Mai Tari Jante si Level 1 Editia 2012]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Facem sau nu schimb ?
    sigpic
    "BRABUS" STYLE

    Comment


    • ma sincer tin la ochii domnilor politisti si nu as vrea sa ii orbesc cu bling blingurile cand citesc marimea la gume

      apropo de asta, saptamana aceasta am fost oprit de politie si am scapat de ei fara amenda si alte prostii, aproape ca uitasem sentimentul

      Comment


      • Cum de ai reusit? ..sa scapi ?
        sigpic
        "BRABUS" STYLE

        Comment


        • i-am mintit ca pe 15 merge o marime mai mare de 185 dar cu conditia sa fie pe 15 si ca le am trecute in carte. nu a fost el convins dar m-a lasat in pace

          Comment


          • astazi am facut evazarile la aripile spate. am vrut ceva finut si sunt super multumit.

            cateva poze
            Attached Files

            Comment


            • Place place,sa dai si cu ceva izolant pe dedesupt,acum cat este proaspat umblat

              Respectele mele senior
              sigpic
              "BRABUS" STYLE

              Comment


              • da ceva unicat !!! aripa spate evazata, e superb, cred ca o sa arate demential lasata full si cu aripile alea evazate !!! Bravo cristi !!! apropo unde ai facut operatiunea???
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • chiar frumoase evazarile ...de jante ce pot sa mai zic ... unul dintre cele mai frumoase modele ...

                  Comment


                  • matheo66c: am dat, nu am gasit acea marca dar cu ceva similar s-a dat si asta este important. saptamana viitoare o sa le dau si cu ceara pe interior.

                    b-64-mvp: este un baiat care lucreaza pe cont propriu si care mi-a facut si bad boy-ul. ca si data trecuta i-am dat poze iar el a trecut l-a treaba. face treaba buna ca doar este si el un loganist. multumesc

                    cos_min_i: multumesc

                    saptamana viitoare trecem la cele din fata

                    Comment


                    • astazi a venit un pachetel cu cateva surpize

                      Elite XL Ultra Plush Deep Pile Drying Towel - un prosop cu microfibre pentru stergerea masini dupa baita, este in strat dublu si foarte pufos.

                      Surfex HD All Purpose Cleaner/Degreaser - este un degresant, adora toate tipurile de pete si se poate folosi pe orice tip de suprafata, in functie de suprafata se dilueaza corespunzator. eu l-am luat pentru curatarea jegului de pe motor. este cel ambalat in pet-ul de lapte pentru ca am luat l-a cantitate mai mare cu cativa amici
                      sonax sx multistar - este tot un degresant dar mai slabut decat surfex hd. o sa il folosesc pentru plasticele din interior si daca este cazul chiar si pe tapiterie.

                      Valet PRO Soft Wash & Detailing Brushes - aceste perii vor scoate praful din cele mai mici colturi si dungulite su ajutorul sonax-ului
                      Attached Files

                      Comment


                      • am terminat si cu aripile fata. scuzati jegul ... cateva poze
                        Attached Files

                        Comment


                        • asa da... asteptam rezultatul final

                          Comment


                          • cu parere de rau iti spun ca tot inalta e
                            imi place, subtil si frumos. bafta in continuare si spor la bani

                            Comment


                            • Originally posted by cos_min_i View Post
                              asa da... asteptam rezultatul final
                              multumesc, si eu il astept

                              Originally posted by geo_ultras View Post
                              cu parere de rau iti spun ca tot inalta e
                              imi place, subtil si frumos. bafta in continuare si spor la bani
                              da, stiu, inca este inalta si chiar vreau sa o mai las
                              multumesc
                              Last edited by cristi_timidu; 10 April 2012, 19:33. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Credeam ca nu mai sunt masini frumoase pe-aici . Eh uite ca am mai gasit una . Pur si simplu, SUPERBA! Am ramas fara cuvinte. Imi place enorm! Felicitari pentru ceea ce ai facut din ea .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google