Loganel Stance[ Castigator Campionate - Cele Mai Tari Jante si Level 1 Editia 2012]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • deci...e incredibila masina !
    Ma jur ... :d
    F E L I C I T A R I !!!
    My Ride ! B - 29 - TmT

    Comment


    • Superba! Superba! Superba!

      Comment


      • oofff...frumoasa rau...imi place maxim..si eu am aceeasi dimensiune la gume si jante si imi e cam greu cu drumurile astea...
        orice ar fii..din punctul meu de vedere cea mai pe placul meu masina..felicitari!!
        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

        Comment


        • e criminala,jantele alea...no comment,ne incanta retina pozele cu masini de genul asta,bafta in continuare!

          Comment


          • bara fata o lasi asa? ziceai ca te apucasesi de ea mai demult
            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

            Comment


            • Unde dau "Like" ?
              I don't ride low, I fly high...

              Comment


              • Blana, belea, mortala etc... Dar bara fata nu trebuia sa fie altfel?
                sigpic
                Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                Comment


                • matheo66c: multumec mult
                  lau911: stema a ramas pentru ca bara fata este doar tempoarara
                  Dany_DNY: multumesc mult si a ta este foarte "sexoasa"
                  xplood: multumesc
                  iulian_may: capacelul a ramas nevopsit din graba si abia la montaj am observat treaba asta apoi l-am pus acolo si mi-a placut
                  Thejock3r: toba a ramas pe suportul de la bara cealalta, se i-a in clacul inlocuirea ei. ce ochii ai nenea
                  Tudor:la bara cealalta este mult de munca iar "meseriasi" de prin zona nu prea vor sa ma ajute ca este mult de munca la finisaje. pana la anu' o termin eu. multumesc mult
                  andrei.tudor: multumesc mult
                  logan21cdc: multumesc mult
                  nairod: multumesc. cu gumele ma descurc mai rau este cu gaborii
                  dorupopa2006: ma bucur ca ti-am incantat retina
                  Macs: unde vrei
                  Andrei T: multumesc, o sa vina si bara fata

                  Comment


                  • foarte frumoasa masina, jantele arata de asemenea foarte bine! Imi zici te rog ce latime au jantele? Bafta!
                    MY CLA

                    Comment


                    • "lau911: stema a ramas pentru ca bara fata este doar tempoarara"

                      pacat imi placea cum arata oem tavalita si cu bbs rs
                      sigpic
                      Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                      http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                      Comment


                      • PrEsTiGe: 8j fata si 9.5j spatele

                        lau911: nu pot sa las stema pe fata pentru ca cea de pe spate a fost scoasa

                        Comment


                        • simplu si frumos...felicitari
                          sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

                          Comment


                          • Dupa gusturile mele te situezi dupa joker la exterior, pe locul2.
                            Imi place tare mult cum a iesit.
                            Eu zic sa lasi barile asa cum sunt, sa nu o mai pui pe cea clean.Arata mai original asa.
                            AG 16 Y M A

                            Comment


                            • multumesc mult

                              si mie imi place cum da cea originala dar as vrea sa vad si cum este cu cealalta

                              Comment


                              • am reusit sa termin de citit threadul.

                                masina ta imi aduce aminte de Loganurile de ADAC, ceea ce este un lucru bun. nu stiu de ce, pentru ca nu cred ca este stilul pe care ti l ai propus.

                                in configuratia asta, cum arata in pozele de pe pagina 25 arata cel mai blana din toata istoria ei.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google