Loganel Stance[ Castigator Campionate - Cele Mai Tari Jante si Level 1 Editia 2012]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cristi,ceva detalii despre masina ? Dotari,motorizare
    My Ride ! B - 29 - TmT

    Comment


    • Te-ai saturat de mangait asfaltul cu Loganul?
      I changed her oil , she changed my life
      sigpic

      Comment


      • super tare loganul, imi place cum a iest. cat despre twingo s-o stapanesti sanatos

        Comment


        • de ce Twingo si nu un jeep mai mititel gen samurai, vitara, kie retona etc ?

          Comment


          • Aoloooo, ce-i asta? Uratanie pe roti) Mai bine iti luai un Fiat 126 sau un Lastun ca era altceva decat cascarabeta asta)(Fara suparare)
            LowGanu' e prea blana!

            Comment


            • Originally posted by loloatevistul View Post
              Aoloooo, ce-i asta? Uratanie pe roti) Mai bine iti luai un Fiat 126 sau un Lastun ca era altceva decat cascarabeta asta)(Fara suparare)
              LowGanu' e prea blana!
              "Cascarabeta" ma ? Doamnee...nici mie nu-mi place,dar hai sa nu spunem cuvinte dure,chiar daca asta e parerea fiecaruia. Fii mai ponderat "nitel"
              My Ride ! B - 29 - TmT

              Comment


              • andreitmt: an 1999, motorizare 1149cmc, 4xairbag, geamuri si oglinzi electrice, comenzi volan si radio/cd original functionabil, abs, bancheta spate reglabila, folie lumar si cea mai mare fita panoramic sticla electric.
                minusuri: trebuie schimbate ceva bucsaraie si facut directia

                teo21din: nu m-am saturat deloc dar nu am castigat licitatia de dezapezire iarna asta . am vrut ca loganelul sa fie protejat de capriciile iernii si sa fie numai al meu.

                edward_dk: multumesc si ma bucur ca iti place loganelul.

                brady: cel mai sincer raspuns este pretul si nu cred ca am nevoie de o astfel de masina chiar daca este micuta si are garda mare.

                loloatevistul: stiu ca nu este cea mai sexi masina dar iti pot spune ca este una din cele mai practice masini din gama ei si de asta am nevoie si iti spun ca twingo este o masina mult subapreciata. nu ma supar fiecare cu gusturile lui
                Last edited by cristi_timidu; 20 November 2012, 00:06.

                Comment


                • auzi ...dar daca tot e stance ... nu ar merge si camber ?
                  la loganel ma refer !
                  sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

                  Comment


                  • sigur ca ar merge si un camber la fel de mult cum ar mai merge o gramada de lucruri dar toate la timpul lor pentru ca mai sunt si alte lucruri de facut in viata dar nu o sa renunt la el.

                    Comment


                    • foarte frumoasa,chiar m am speriat ca arata demential si ai pus barile alea after market..parca nu dadeau cum da cu cele stock...acum masina este de vis! bravo cel mai stance lowgan! bvo!!!
                      http://www.loganclub.ro/forum/polish...-t43640p4.html

                      Comment


                      • Gata ! am terminat de rasfoit , si am ajuns la o concluzie : big LIKE ! foatre reusita din toate punctele de vedere ! felicitari si bafta in continuare !
                        ps : legat de camber am un proiect (desen/schita/calcule)dar trebuie finalizat pe fiecare masina individual ... e ceva legat de toe in si puntea cu geometrie variabila ...bla,bla,bla ; daca vrei mai multe detalii vb pe pm .
                        my ride - still under construction

                        Comment


                        • O masina tare frumoasa, sper sa o mai pot vedea life . Atunci cand ne-am intalnit aveai kit-ul pe ea, cand mai am drum pe acolo trebuie sa o vad si in forma actuala
                          Numai bine!
                          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                          Comment


                          • preda_arycy: iti urmaresc din umbra proiectul iar cand v-a fi gata o sa incerc si l-a mine. eu personal nu prea ma pricep iar in cei nu am incredere.


                            Christnacht: sper sa ne mai intalnim cu bine

                            Comment


                            • Face Ariciu treaba buna,ca are profesor bun
                              sigpic
                              "BRABUS" STYLE

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google