Easy...... Way Too Easy

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Tot la fel e si la mine, 130km/h la 3500 rpm, si nu am pinion de diesel. Daca avea pinion de diesel ar fi avut 3000 rpm la 120km/h.
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • #47
      CataLiNNN, orice ai lua, ia una cat mai deschisa la culoare. Azi, la cate grade erau afara, inauntru erau 50 pe putin. O sa-i fac plafonul alb sau arginitiu ca nu mai suport. In alea albe sau rosii parca nu-i asa cald, da' in asta mori. Deci ia orice dar nu gri comet' sau negru. Si se mai si vede orice urma de zgarietura, indiferent cat de mica...

      Vitriol, sunt perfect convins ca am cutia originala. Dar as vrea pinion de dizal....si inca cum. La 140 aveam 4000rpm, urla ca disperata..


      Urmeaza poze cu o consola levier viteza (cea cu paharele) de Sandero. De la Florin_DNF. Adaptare si modificare by me
      Last edited by razvanamza; 22 March 2010, 20:11.

      Comment


      • #48
        frumoasa masina,cat mai multi km fara incidente,si cat mai multe realizari

        Comment


        • #49
          razvanamza mersi de sfat,cred ca o sa raman la Bleu Extreme

          Comment


          • #50
            georgex2, multumesc frumos. Sa vad cand am timp sa fac ceva poze la conola aia...e asa frumoasa...

            Comment


            • #51
              Pe mine ma interesa strict pretul care l-ai dat pe caseta de directie, nu stiu cui ai raspuns acolo in repetate randuri catre mine, nu te-am intrebat cum se simte cu noua caseta (ca la un Logan normal, evident) si nici nu te-am intrebat de la ce s-a stricat. Strict pretul vreau sa il stiu, ca pe restul cred ca le pot afla singur (gen, cum se strica o caseta de directie, sau cum e cu una noua).
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • #52
                curata masina...

                bafta la tot ce ti-ai propus!
                sigpic

                Comment


                • #53
                  curata in poza dar si astazi la poli...

                  Comment


                  • #54
                    De Sfintele Sarbatori, am mers la socri, la Botosani, unde am dat peste Logan Club Botosani! TopCat a fost amabil asa ca s-a lasat si cu un mic photo shoot! Pozele putin mai tarziu ca merge greu netu'. Teaser:
                    Attached Files

                    Comment


                    • #55
                      Ti-ai pus statie pe masina ?

                      Comment


                      • #56
                        frumos ... bine ca v-ati intalnit, dar eu plec inapoi astazi ...
                        My Ride - Prestige 1.6 16v

                        Comment


                        • #57
                          statia este......nu este CB. un Bosch KF-166-6. este primita cadou de la socrul meu, care stie ca este de tir. din ce am gasit pe net ar fi de ....taxi

                          Comment


                          • #58
                            http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=900 linkul catre intalnirea cu TopCat. poate data viitoare ne vedem mai multi. Si va asteptam si pe la capitala..

                            In alta ordine de idei, ace de prestige: multam marx!!!!!!, bujii noi (am uitat sa pozez), un corp clapeta "bec" by AlexPeed, si o poza cu plafoniera de la locurile spate!

                            Ceva poze din minivacanta de la Botosani si Iasi, pe un drem unde am facut un BeMVe.......el merge cu 5 la ora, eu cu 40 . Si FOF ma inebuneste sa o "trantesc".....
                            Si o antena de CB. ca se poarta!
                            Attached Files

                            Comment


                            • #59
                              razvane care ati uitat sa-mi dati torx-urile inapoi, tu viperutzu sau alex? sa nu le pierdeti ca imi trebuie.
                              sigpic
                              The MVP

                              Comment


                              • #60
                                sunt la mine ti le dau sambata la tulcea

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google