ReCeNe.ul Meu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ambreajul face fata pana la altitudinea aia?
    SRF TARGOVISTE

    Comment


    • Originally posted by sorin_pss View Post
      mie-mi spui .Eu n-am reusit sa ajung la 1400
      offtopic : te-am asteptam la o cafea
      Ai vrut arcuri si praguri ....suporti consecintele dar intorci capete pe Victoriei sau Unirii .

      Originally posted by savoiu_rf 82 View Post
      ambreajul face fata pana la altitudinea aia?
      Daca cunosti ceva soferie te duci si pe Everest.

      Tu tii masina din ambreiaj cand urci o panta? Daca urci cu a 2 a si din cand in cand a 3 a unde se poate.....nu ai treaba. Ambreiajul nu patineaza daca urci pante cu masina.......patineaza cand ai placa de presiune dusa sau daca dormi cu piciorul pe ambreiaj.

      Nicule.....spor la schimburi si fa ceva la mailul tau de yahoo ca ai virusi care trimit mailuri aiurea.
      Last edited by cosmindan; 18 April 2012, 21:36. Reason: Automerged Doublepost
      real power..... diesel power by

      Comment


      • nu ziceam si eu am 161000km!
        SRF TARGOVISTE

        Comment


        • Originally posted by savoiu_rf 82 View Post
          Frumoase imagini !
          da, frumoase, am prins 5 minute fara ceata si am tras repede doua
          sigpic

          Comment


          • Bravo nicule superba imagine de vis as spune!
            SRF TARGOVISTE

            Comment


            • Originally posted by sorin_pss View Post
              mie-mi spui .Eu n-am reusit sa ajung la 1400
              offtopic : te-am asteptam la o cafea
              am plecat in graba, a trebuit sa ajung si pana aproape de giurgiu, chiar imi pare rau

              Originally posted by geo_ultras View Post
              sinaia cota 2000 ??
              avantaje cu suspensia stock, dar parca tot mai bine e cu una sport
              cota 1400, mai sus mi.a fost frica din cauza pietroaielor "cat capul"

              Originally posted by cosmindan View Post
              Cu H&R am fost pe un drum mai neneorocit si nu am atins decat 2 pietre in scut. Daca cunosti drumul care duce dincolo de Valea Doftanei.Seamana cu ce ai pus tu in poze dar este mai nenorocit .

              Lasa suspensia asa.......benzina sa fie .
              H&R cat coboara?
              suspensia mea va ramane stock!

              Originally posted by savoiu_rf 82 View Post
              ambreajul face fata pana la altitudinea aia?
              a facut fata cu succes

              Originally posted by cosmindan View Post
              Ai vrut arcuri si praguri ....suporti consecintele dar intorci capete pe Victoriei sau Unirii .



              Daca cunosti ceva soferie te duci si pe Everest.

              Tu tii masina din ambreiaj cand urci o panta? Daca urci cu a 2 a si din cand in cand a 3 a unde se poate.....nu ai treaba. Ambreiajul nu patineaza daca urci pante cu masina.......patineaza cand ai placa de presiune dusa sau daca dormi cu piciorul pe ambreiaj.

              Nicule.....spor la schimburi si fa ceva la mailul tau de yahoo ca ai virusi care trimit mailuri aiurea.
              l.am luat si eu? tocmai am auzit zilele trecute de la un prieten, ai idee cum pot sa scap? daca da, astept un pm

              Originally posted by savoiu_rf 82 View Post
              nu ziceam si eu am 161000km!
              pai si eu am aproape 120.000km

              Originally posted by savoiu_rf 82 View Post
              Bravo nicule superba imagine de vis as spune!
              din fericire mai avem si noi locuri frumoase in romania
              Last edited by nicu_rcn; 18 April 2012, 22:04. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic

              Comment


              • Avem destule multe nedescoperite!
                SRF TARGOVISTE

                Comment


                • apropo, ca am vrut sa vin pe targoviste, ca era mai scurt, am renuntat si am venit pe ploiesti si apoi dn1, deoarece ultima data cand am fost pe drumul ala, acum vreo 3 ani, poate mai bine, era jale, stie cineva in ce stare este drumul sinaia-targoviste?
                  sigpic

                  Comment


                  • Stiu ca este foarte prost nicule nu au reusit sa l repare se lauda ca vor face doua benzi pe sens de la tartasesti la sinaia dar spun doar din gura!
                    SRF TARGOVISTE

                    Comment


                    • cel putin sa.l faca de la targoviste la sinaia, ca de la tartasesti la targoviste e bun, chiar daca e doar cu o banda pe sens...
                      partea buna e ca nu am venit pe acolo ca abia am schimbat amortizoarele
                      sigpic

                      Comment


                      • duminica am ales varianta sinaia-targoviste-bucuresti. Drumul este ok, este o alternativa buna pentru evitarea aglomeratiei de pe dn1.
                        p.s. am uitat sa mentionez ca eram cu dusterul. Cu PiSSisica n-aveam nicio sansa

                        Comment


                        • Da cu dusterul merge pe paduchiosu dar cu loganul strici capetele de bara plus amortizoarele!
                          SRF TARGOVISTE

                          Comment


                          • azi am primit un mic "cadou" de la un tir pe centura
                            oare tine "plasturele" ala pana ajung sa.l repar? (l.am primit special pentru asa ceva cand am schimbat parbrizul)
                            Attached Files
                            Last edited by nicu_rcn; 14 May 2012, 20:54.
                            sigpic

                            Comment


                            • Cred ca trebiue sa te duci sa l faci nicule!
                              SRF TARGOVISTE

                              Comment


                              • Nicule acu trei ani am patit la fel si un an mai tarziu un x5 mi-a mai aruncat un pietroi exact in acelasi loc...au trecut ierni, inghet, suspensie tare, gropi, ce vrei tu si n-are nimic nici acum...si a mea e cu 4 colturi
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google