ReCeNe.ul Meu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dom' profesor, ai niste comentarii de ma doarE mucii. Cum poate fi o baterie frumoasa, numai tu poti sti.
    If it ain't broke, don't fix it!

    Comment


    • Daca omului ii place cum arata bateria.. ce-aveti voi cu el?

      Comment


      • off: imi sunteti simpatici toti 3 asa ca nu ma bag...
        on: sa fie lumina! am gasit la un pret bun si am luat cam un metru, mai exact 22 de module a cate 3 smd.uri, acum sa vad pe unde luminez masina cu ele
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • Da toate produsele romanesti sunt frumoase!
          SRF TARGOVISTE

          Comment


          • de cateva zile am observat, incinta sub.ului nu are gura de evacuare a aerului, de ce?
            ps: sa nu radeti de mine, dar nu ma prea pricep
            sigpic

            Comment


            • Este incinta sealed . Cele cu "aerisire" sunt bass reflex .

              Comment


              • Vreau si eu..!!! Ca n-am lumina in portbagaj..Spune-mi de unde le-ai luat.! mersi
                My turbo lag, give your MPI, a chance

                Comment


                • Originally posted by gabonz View Post
                  Este incinta sealed . Cele cu "aerisire" sunt bass reflex .
                  multumesc de denumiri, la o simpla cautare pe google am gasit cateva informatii

                  Originally posted by andrei_mircea View Post
                  Vreau si eu..!!! Ca n-am lumina in portbagaj..Spune-mi de unde le-ai luat.! mersi
                  cred ca la modulele cu leduri te referi, nu? nu stiu unde poti gasi, eu am gasit la un prieten si coleg electrician, la un pret rezonabil!
                  Last edited by nicu_rcn; 15 August 2012, 11:05. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpic

                  Comment


                  • Nicule merge bine masinuta?
                    SRF TARGOVISTE

                    Comment


                    • in afara de planetara stanga (care imi bate...) pe care n.am reusit sa o schimb nici pana acum , da merge bine...
                      ps: o mica tiganeala care sincer sa fiu imi place
                      Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • Frumos frumos imi place!
                        SRF TARGOVISTE

                        Comment


                        • O sa zica ''bagabonzii'' ca ai bordel in masina, numai acolo se pune lumina rosie la intrare.

                          Aduna-te de pe unde esti si treci la o lumina normala....alba. Nu ai ce face cu banutii si vrei sa ii dai la stat prin amenzi. Stii bine ca nenea in uniforma abea astepta sa vada alte culori la iluminatul masinii ca sa te oreasca.
                          real power..... diesel power by

                          Comment


                          • cred ca te referi la iluminatul numarului, nu am avut timp ca puneam alba.
                            sigpic

                            Comment


                            • Astia de la politie ne ia si pantalonii de pe noi pe mine mau pus sa dezlipesc ploapele de pe faruri altfel ramaneam fara talon!
                              SRF TARGOVISTE

                              Comment


                              • ai scapat usor, eu pentru ploape chiar am ramas minute bune fara talon pana...
                                ps :de fapt mai multe pe atunci: ploape, pozitii albastre, proiectoare gen MAI si parbriz spart.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google