ReCeNe.ul Meu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa sti ca mi place mai mult albastrul asta mai deschis! eu asa as face la mine! e bine de tinut minte!

    Comment


    • daca te pricepi la lipituri pe placa, ma contactezi si iti dau detalii, pentru ca nu e un secret pentru nimeni, si eu am invatat de la altcineva (dsign, multumiri pe aceasta cale), si la randul meu, ajut daca este nevoie
      ps: asta daca te bagi sa faci
      sigpic

      Comment


      • arata mai bine asa

        display-ul bine ca nu l-ai facut albastru, ca ziua chiar ca nu se mai vedea nimica )

        parca ar fi mers sa faci si acele rosii ... bafta!
        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

        Comment


        • am incercat sa le fac rosii si le.am bulit de tot, acum arata ca in pozele de mai sus
          sigpic

          Comment


          • Meserie..a iesit BETON bordul...bravos
            sigpic
            "BRABUS" STYLE

            Comment


            • mersi nenea o sa iasa si mai bine cu acele de la tine
              apropo, si ledurile tale au iesit...nu am cuvinte
              sigpic

              Comment


              • arata bine bordu chiar imi place culoarea

                Comment


                • multumesc tuturor
                  azi se auzea un huruit pe dedesupt, m.am gandit initial ca e gheata pe la roti, m.am uitat, nimic, pana la urma, mi.am dat seama de unde venea huruitul, un suport al cablului de la frana de mana s.a rupt, iar cablu atartna pe jos , dar s.a rezolvat cu un soricel
                  si daca tot am avut putin timp am schimbat ledurile rosii pe care le pusesem in butoane cu unele albe, si daca tot am mai avut cateva leduri, am pus si la tastatura calculatorului
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • ha ai tastatura ca a mea

                    Comment


                    • tastatura, mouse si unitate dell
                      sigpic

                      Comment


                      • azi masinuta a mai primit doua mici cadouri , una bucata cheie tip Volkswagen (briceag) pe care am si pus.o in functiune si un filtru de polen, pe care il voi monta cand timpul imi va permite
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • spune-mi te rog detaliile privind carcasa de vw ( cat costa, cum se pune si ce se muta, ( cipul nu? ) si ce mai trebuie facut ) merci !
                          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                          Comment


                          • din cheia veche se muta limba chei si cipul, limba trebuie modificata putin la terminatie, mai exact pilita, in asa fel incat sa arate ca cea care a fost acolo, eu am avut un flex mic cu care am polizat, dar cu mare atentie
                            sigpic

                            Comment


                            • halatu halatu, cat e halatu ? )) ( cat te-a costat toata afacerea ? )

                              merci de raspunsuri
                              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                              Comment


                              • Cheia 20 de lei, mi.a trebuit putin silicon pentru a lipi cipul, iar munca depusa de mine, nepretuita
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google