ReCeNe.ul Meu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ok am inteles si multumiri de indrumari joker
    azi daca tot am stat acasa am mesterit putin pe la masina
    am realizat 2 chestii:
    1 am rezolvat problema blocului de lumini (claxonam numai daca era pe pozitia "flash") l.am desfacut si mi.am dat seama care e problema
    2 am desfacut si blocul stergatoarelor () si l.am modificat pentru calculatorul de bord, deci am scapat de butonul valet.
    sigpic

    Comment


    • te`am vazut in berceni asta seara

      Comment


      • da, am fost pe acolo
        trebuia sa faci o poza
        sigpic

        Comment


        • o sa ii fac azi daca mai esti acolo) ca ai parcat pe strada cu mine

          Comment


          • Pe acolo stai, almasu mic, parca, gradistea? Acolo sta varamiu, era break.ul alb de alaturi, poate il cunosti, eu nu stiu cand mai ajung pe acolo
            sigpic

            Comment


            • acu observ ca n-am votat
              esti pe drumul cel bun

              Comment


              • Multumesc mishulica, o sa urmeze si alte imbunatatiri, dar momentan, nema lovele
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by nicu_rcn View Post
                  Pe acolo stai, almasu mic, parca, gradistea? Acolo sta varamiu, era break.ul alb de alaturi, poate il cunosti, eu nu stiu cand mai ajung pe acolo
                  almasu mic da:P il stiu si pe vartu fila parca :-?

                  Comment


                  • ai avut treaba zilele astea

                    ai facut treaba buna cu masinuta....o diferenta uriasa fata de cum arata cand ai postat prima data pe my ride )

                    Comment


                    • Exact, ai nimerit, cand mai ajung pe acolo te anunt, mai vorbim, una alta
                      sigpic

                      Comment


                      • azi am facut cateva modificari ale tabloului de bord , am pus leduri alb-albastrui (un albastru deschis, nu stiu cum ii zice) la ceasuri, si albe la frana de mana, benzina, si ledul de stare (primele doua poze sunt mai vechi, deci cum arata inainte, iar ultimele doua sunt poze cu bordul actual )
                        ps: scuzati calitatea pozelor
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • superba noua culoare



                          nu faci si calculatorul de bord la fel ? cred ca ar arata

                          Comment


                          • mersi vev3ritz01

                            apropo, acele nu mai sunt luminate bine, deoarece am vrut sa le fac unele modificari, si mai rau le.am stricat , dar multumita lui matheo66c, o sa rezolv treaba, mersi inca o data nenea
                            Last edited by nicu_rcn; 17 February 2011, 22:08. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic

                            Comment


                            • Foarte frumos cu noua culoare. Arata mai bine decat inainte
                              Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                              Comment


                              • asa zic si eu, o sa urmeze, un albastru inchis (deoarece nu l.am gasit decat pe asta deschis momentan) iar la display o sa urmeze un rosu, deci bordul va fi in doua culori, cat mai curand sper
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google