ReCeNe.ul Meu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu lucrez la MAI dar nu e nici contrafacuta, daca ti se pare decolorata putin e din cauza soarelui, deoarece o am din 2007, si ce e sters acolo, e anul si o serie, apropo, chiar m.au oprit niste gabori odata, m.au luat la misto cand au vazut.o, au verificat seria prin statie, dupa care si.au cerut scuze si mi.au lasat sa plec
    sigpic

    Comment


    • Frumoasa masina,farurile alea nu ai probleme cu ele?ca ale mele au fost ca ale tale si luau si apa in interior se abureau,ledurile arse.

      1.6 MPI 8Vsigpic

      Comment


      • ledurile intr.adevar, s.au ars din ele, iar de aburit, deocamdata foarte putin, oricum pana la sfarsitul luni le dau jos si le pun pe cele originale deoarece trebuie sa merg cu masina la I.T.P., si daca tot le dau jos o sa le si reconditionez, vopsire neagra pe interior, schimbare leduri si lipire mult mai buna
        sigpic

        Comment


        • P.S uitate la mine pe thread si vezi acolo cum sunt farurile mele.si erau ca ale tale

          1.6 MPI 8Vsigpic

          Comment


          • Lamureste-ma cu ITP-ul,te rog.Se leaga de tine daca ai schimbat culoarea la afisaj?Sau pt ca ai leduri arse?
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • nu d-fens, nu ai inteles bine, era vorba de faruri , ce sa zica aia de afisaj da.i incolo
              sigpic

              Comment


              • Se vorbeste despre ledurile din faruri
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • da da de faruri.....

                  1.6 MPI 8Vsigpic

                  Comment


                  • Atunci,va rog sa ma scuzati.Multumesc pt lamuriri.
                    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                    Comment


                    • stai linistit nu e problema,data viitoare uitate putin mai atent

                      1.6 MPI 8Vsigpic

                      Comment


                      • nu face nimic d-fens
                        sigpic

                        Comment


                        • da-mi un id de mess si iti arat pe mess farurile...

                          1.6 MPI 8Vsigpic

                          Comment


                          • bai da ce tare esti , eu nu imi fac curaj sa-mi schimb led-urile de la bord pt ca mi-e frica da nu ma deranjeze la ochi si tu le schimbi cand ai chef )

                            Comment


                            • pai si pe mine ma deranjau astea albastru deschis si nu am mai pus 3 la ac, am pus cate 1. deci apuca.te, ca daca deranjeaza se rezolva
                              sigpic

                              Comment


                              • Esti plin de surprize. Insa vrea sa ma surprinzi si la exterior cu un aspect cat mai simplu...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google