My Ride 1.4 - 03.2007 - DJ 86 B. P. M.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    ti-as sugera o bara spate de ph2 in culoarea masinii..sau daca nu, sa vopsesti si bara spate in culoarea masinii. o sa arate si spatele mult mai bine. uite 2 poze cu a mea sa-ti faci o idee.

    restul masini imi place mult. bafta.
    Attached Files
    sigpicLogan-Club-Ploiesti

    Comment


    • #62
      Poze folie ( element cromat - grila + pleoape )

      Da, este o idee buna ...ca trebuie vopsita bara spate ! ;)
      Attached Files

      Comment


      • #63
        Ce frumos arata pleoapele alea pe sub bad-boy...
        sigpic

        Comment


        • #64
          Eu zic ca capota neagra si cu pleoapele tot negre sterge total efectul capotei bad-boy , tocmai acela este efectul capotei sa cada peste faruri si sa arate ,,bad,, , tu ai anulat efectul body chitului cu acele pleoape , parere mea personala este sa dai jos pleoapele .
          bft

          Comment


          • #65
            Mda, parerile sunt impartite... faza este ca eu am luat hotararea sa pun folie ( pleoape ) pe faruri pentru ca au fost modificate de fostul proprietar si exact sub folie sunt niste leduri daylight destul de nasoale, atasez poza mai jos... m-am gandit sa fi folosit o folie de o alta culoare...nush , deocamdata ramane asa.....ma gandeam sa schimb farurile
            Attached Files

            Comment


            • #66
              Leduri consola

              Salut baieti,

              Astaseara am montat placuta cu leduri pentru consola, a fost confectionata de un coleg din LCC , atasez cateva poze !!
              Attached Files

              Comment


              • #67
                foarte bine dau ledurile nuanta asta, imi place
                http://www.loganclub.ro/forum/bz_85_frn-t43161.html

                Comment


                • #68
                  Da , se vede super tare live !!

                  Comment


                  • #69
                    imi imaginez , cat te-au costat?
                    http://www.loganclub.ro/forum/bz_85_frn-t43161.html

                    Comment


                    • #70
                      Ceasurile le-am schimbat acum vreo 3 ani.. am dat vreo 120 lei ...cam asa ceva.
                      Butoanele din partea de sus a consolei mi le-a facut gratis un coleg din LC Craiova, asta ptr ca am eu leduri si i-am dat si lui sa-si faca mai multe chestii ... iar cele din partea de jos de la AC + Rotitele de la ventilatie costa 60 lei placa dupa cate stiu ... si tot la fel le-am facut gratis .

                      Daca esti interesat cauta tyger89 pe forum ...iei legatura cu el ! ;)

                      Comment


                      • #71
                        am inteles, mss mult
                        http://www.loganclub.ro/forum/bz_85_frn-t43161.html

                        Comment


                        • #72
                          Daca te hotarasti vb cu el ..iti dau nr de tel iti trimite prin posta, este foarte simplu ! ;) Bafta

                          Comment


                          • #73
                            sunt interesat, dar eu ajung in tara la inceputul lui august , poti sa-mi lasi P.M. cu un nr de tel si o sa i-au leg cu el cand aj
                            http://www.loganclub.ro/forum/bz_85_frn-t43161.html

                            Comment


                            • #74
                              frumoasa consola dar da jos autocolantul de pe faruri (pleoapele) pentru ca strica aspectul bad boy-ului asta e parerea mea...lasa ledurile acele ca nu se observa...parerea mea...bafta!
                              MY CLA

                              Comment


                              • #75
                                ....mda , au zis multi asta, cred ca o sa le dau jos !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google