Logan II PANA CORBULUI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Crs. Sandel
    replied
    Multumesc! O sa ma interesez, o sa caut si poate imi iau si eu una.

    Leave a comment:


  • GFN
    replied
    Originally posted by Crs. Sandel View Post
    Cutie mare sa ajunga
    Tot FK1000P folosesc si eu. Si tot cutie mare am luat
    Nu stiam ca exista rotativa la 12V. De unde ai luat-o? Manual, aplic destul de repede ceara, insa nu strica si o masina de lustruit la 12V.
    Masina de lustruit este cumparata de la RoGroup pe vremea aia o comercializau prin Emag, acum se poate da comanda direct la RoGroup, asa am comandat si pentru colegi de serviciu.La un moment dat era plin de ele prin Auchan Militari la juma de pret fata de cum am cumparat eu.
    Oricum multi au ras de ea dar cand au vazut-o dar isi face treaba cu brio, pe langa asta nu depinzi de priza cu 220v.Penultima oara cand am dat ceara a fost in parcarea Auchan Drumul Taberei asta ce inainte am spalat-o vis a vis langa Mc Donald's proaspat inca neprafuita.


    tcatalin21

    Husele sunt cele din Lidl la 80 lei parca , se asaza bine pe scaune si banchete, au zonele speciale pentru aibag lateral si fermoar pentru bancheta fractionabila.

    Leave a comment:


  • tcatalin21
    replied
    @GFN, cât au costat husele de pe scaune?

    Leave a comment:


  • Crs. Sandel
    replied
    Cutie mare sa ajunga
    Tot FK1000P folosesc si eu. Si tot cutie mare am luat
    Nu stiam ca exista rotativa la 12V. De unde ai luat-o? Manual, aplic destul de repede ceara, insa nu strica si o masina de lustruit la 12V.

    Leave a comment:


  • bobbyred
    replied
    Buna treaba Fabian!

    Leave a comment:


  • GFN
    replied
    Multumesc.
    Da , intradevar depoul Pantelimon

    Leave a comment:


  • VictorSE
    replied
    Frumoasa ca un diamant negru. Putin off, depoul Pantelimon, nu? Vad IVA-urile albastre.

    Leave a comment:


  • GFN
    replied
    Azi spalare si ceruire cu noua ceara Finish Kare 1000P Hi-Temp Paste Wax sosita ieri.Masina de lustruit la 12V isi face treaba cu brio.
    Tot ieri am schimbat pe garantie conductele de retur de la caseta de directie, sper ca astea sa nu mai "planga".
    Attached Files

    Leave a comment:


  • GFN
    replied
    Grosul l-am curatat usor cu o lama de cutter , restul am curatat cu o carpa imbibata in spray pentru curatat frane.

    Leave a comment:


  • bobbyred
    replied
    Buna treaba,bravooooo!

    Cum ai curatat surubul(culise,bolt...etc) de la etrier ?

    Leave a comment:


  • GFN
    replied
    Putina mestereala la masina cu inlocuirea placutelor de frana.
    Attached Files

    Leave a comment:


  • bobbyred
    replied
    Nimic,nimic, nu ai mesterit la masinutza ?!

    Leave a comment:


  • GFN
    replied
    Da, doar o parte astea sunt doar varful icebergului ,daca vrei sa vezi mai multe am sa iti dau link catre contul meu de photobucket unde am poze de la reparatii , treceri pe sist. digital si alte nebunii d'astea.

    Leave a comment:


  • logan21cdc
    replied
    Sa inteleg ca ultima poza e colectia personala? Super faine aburoasele.

    Leave a comment:


  • bobbyred
    replied
    Felicitari!!!

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google