My Ride 1.4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 16 ani...mai am 2ani pana voi lua permisul si pana masina va fi oficial a mea.
    Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

    Comment


    • Ce vrei tu sa faci e destul de greu , chiar daca e sa faci rost cumva de un motor de Clio RS(unul bun fara probleme) n-ai sasiul ideal pentru el.
      Vrei sa faci din Logan masina de curse de drag-racing ? nu stii in ce te bagi ! in sensul ca sunt multe chestii de modificat + ca sa o faci masina de curse iar alta distractie.
      O sa-ti treaca "nebuniile astea" , cand o sa vezi numai cati bani(bani munciti de tine!) o sa bagi in ea pe carburant/gpl , revizii , rca

      Vorba lu Kojak mai dai si de o fata , o sa vezi ca masina trece pe locul 2-3!
      Last edited by prometheus; 26 November 2014, 20:16.
      sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

      Comment


      • Originally posted by Alex Matei View Post
        16 ani...mai am 2ani pana voi lua permisul si pana masina va fi oficial a mea.
        Am banuit eu ceva )
        Cu totii am avut vise de genul : o sa fac, o sa dreg, o sa montez etc.
        La marea majoritate, 10-15% din ele au devenit realitate.

        Spor !
        My Ride ! B - 29 - TmT

        Comment


        • Multumesc!
          Legat de fete,am iubita,ea imi mai da idei pt ca si ea este pasionata de tuning. Doar ca ea e cu exteriorul/interiorul,iar eu mai mult cu motorul. Stiu,e ciudat,insa in acelasi timp perfect pt ca impartim amandoi aceasi pasiune.
          Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

          Comment


          • Frumos, frumos! Iubiti-va mult!

            PS: data viitoare cand va iubiti, spune-i sa geama ca un V8! Va fi o senzatie unica!
            If it ain't broke, don't fix it!

            Comment


            • Sanse zero ! In fine, mult succes !
              http://www.loganclub.ro/forum/megane...-t37497p8.html

              Comment


              • Ms....Nebuni mai sunteti unii dintre voi(in sensul bun) )))
                Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

                Comment


                • Originally posted by Niki View Post
                  ... spune-i sa geama ca un V8! Va fi o senzatie unica!
                  Adică aşa?

                  Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.

                  Comment


                  • sa incepem cu preludiu'...

                    Comment


                    • Furia alba..ce stiti voi
                      Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

                      Comment


                      • Cred ca trebuie o sectiune separata, MY (soon to be) ride sau My father's ride.
                        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                        Comment


                        • Alex... asa eram si eu pana sa imi iau permisu' Acum de cand il am mai mult bag benzina si ma plimb decat sa ii mai fac cate ceva
                          Ai iubita pasionata de tuning ? Unde gasesc si eu una ? ;;)
                          Tu vrei sa ajungi departe cu Loganul... sa ai bafta! Ce sa zic
                          Dar pana atunci bafta la permis!
                          http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

                          Comment


                          • Tvm,mersi...cat despre iubita,sapa mai adanc ca sigur vei gasi una ca a mea

                            @einstein Nu sunt singurul care nu este major si are topic la my ride+ca nu e interzis nicaieri sa iti postezi planurile de viitor cu masina.
                            Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

                            Comment


                            • Originally posted by Alex Matei View Post
                              Astazi a trebuit sa ma duc sa fac revizia la GPL si am avut parte de o surpriza neplacuta. Cei de acolo mi-au schimbat injectoarele si dupa mi-au modificat valorile,iar acum masina merge praf pe gaz,nu mai pot merge cu ea decat pe benzina. I-a sunat tata si le-e explicat problema aparuta dupa revizie si l-au rechemat maine. Daca nu se va remedia maine problema va iesii urat pt ei garantat.
                              Ai remediat problema?

                              Comment


                              • A fost azi cu ea si i-a umblat din nou la valori,acum merge mai bine,insa tot nu mai merge cum mergea inainte,cel putin la plecarea dupa loc trebuie ambalata serios,altfel moare motorul(doar pe gaz:la semafor,intersectii,etc.) plus ca imi "palpaie" motorul,iar daca fac frana de motor moare.
                                Cred ca o sa ii sun pe cei de la Amat sa imi fac o programare saptamana viitoare ca sa incerc si la ei.
                                Sper sa rezolv ieftin problema.

                                Aveti idee de la ce ar putea fi? Multumesc frumos.
                                Last edited by Alex Matei; 27 November 2014, 18:27.
                                Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google