Dacia Logan IL-94-VLY

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    am reusit in sfarsit sa prind scaunele,sunt perfecte
    Attached Files

    Comment


    • #77
      Foarte frumos, bravo! O poza cu suporturile scaunelor as vrea, sunt si eu interesat sa-mi pun acest tip de scaune.

      Comment


      • #78
        Din păcate poze cu suporti nu am,dar e relativ simplu
        In fata am folosit niște L-uri din fier gros
        Iar in spate doar niște piulițe de 8 sudate,dintre care cele de lângă frâna de mana cu o Bucșă pt a se infileta surubul
        Cu un aparat de sudura si cateva chei in doua ore a fost gata

        Comment


        • #79
          Ce sa fie oare ?
          Attached Files

          Comment


          • #80
            Spatiu depozitare portbagaj cu usita, partea stanga?
            sigpic
            The MVP

            Comment


            • #81
              De pe ce masina este?

              Comment


              • #82
                S-au potrivit pedunculi de centura de pe scaunele de BMW cu centurile de LOgan? Sau ai facut si transplant de pedunculi?
                Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                Comment


                • #83
                  b-64-mvp-exact,stanga dreapa,cu usita,perete de audi a6 berlina,modificati..inca nu am terminat o sa pun poze cu varianta finala
                  einstein1984-s-au potrivit pedunculii de bmw,sunt umpic mai lati dar sta centura perfect
                  Last edited by valy1233; 6 August 2015, 20:21.

                  Comment


                  • #84
                    ...raritate pe logan
                    Attached Files

                    Comment


                    • #85
                      e foarte tare, dar nu e cumva compromis plafonul prin taiere ? nu va rugini pe acolo ?

                      Comment


                      • #86
                        Da ce-ai facut ma ai luat tot haionul de la alta masina ?? e si asta o varianta dar nu stiu cu rugina cum o sa stai la cat s-a sudat acolo si vorba lui NDL sunt sanse mari sa fi compromis din rezistenta caroseriei la cat de mare este decupajul pentru trapa.
                        sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                        Comment


                        • #87
                          Toate mașinile care au trapa,au si intarituri,ba chiar mai multe..cine a vazut cum arata un plafon in interior stie
                          Inginerii de la golf(de pe golf e plafonul)nu sunt chiar asa prosti
                          Cat despre sudat,e sudat in argon,iar daca tinichigerie e facuta ca la carte nu ai nici o șansa sa rugineasca

                          Comment


                          • #88
                            Daca tu spui ca e foarte bine ce s-a realizat, atunci asa este. O poza cu interiorul plafonului?

                            Comment


                            • #89
                              Acum am văzut ca tu ai decupat tot plafonul şi nu doar cât vine trapa.Eu unu sincer mai repede puneam Ac decât să mă avânt la o treabă de gen.Cum ți-am mai zis sper să nu ai probleme cu apa şi rugina.
                              sigpic

                              IL 1 3 MIU

                              Comment


                              • #90
                                pai la atelier am dus tot plafonul de golf4 taiat de la stalpi,sa poata taia cu tot cu intarituri si tot ce trebuie,sunt sigur ca nu voi avea probleme cu nimic din ce spui tu,si nimic altceva

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google