sunt mandru cu golanul meu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Frumoase idei.
    Bafta in continuare!!!
    sigpicFast&Furious
    Team CSR
    Logan Club CLUJ

    Comment


    • frumos loganul...stapanul e cam dus.. dar in total.. numai aprecieri..bravo
      sigpic

      Comment


      • Salut.Adaosul de sub bara fata chiar e plinta de parchet? ...sau e o gluma..?! ca arata foarte bine,mult mai bine decat alte ''artificii'' (ca sa nu fiu rau) de pe masinile altor forumisti...

        Comment


        • colegu' trimite in regim de maxima urgenta o "plinta daia de parchet" ca a avut grija tata sa o rupa pe a meaD
          ps: platesc bine!
          My turbo lag, give your MPI, a chance

          Comment


          • cristi de unde ai pus plafoniera cu 3 becuri?
            sigpic #

            Comment


            • bobodinvs: chiar e plinta de parchet . dupa cat m-a chinuit sa o pun sus, fi sigur ca trebuia sa arate bine. am pus aproximativ 16 prinderi pe interior(prinderea originala a plintei), aproximativ 40 de gauri in bara, plinta modelata la flacara, era maro si a trebuit sa o vopsesc in negru.
              unknown: nu's mai dus ca tine
              andrei_mircea: sunt 99% convins ca se strica pe mesagerie . chiar daca plinta costa 8 lei si 10 suporti inca 5 lei, mi-e ca plinta nu ajunge intreaga la destinatie
              adimrv: am "cumparat-o" de pe un renault scenic
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • taie teava schimbatorului si pune o nuca mai misto...schimba si husa volanului...si ai sa ai cea mai tare dacie.
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • In plafoniera aia de Renault Scenic nu ar sta bine 3 module cu leduri albe?

                  Comment


                  • frumoase modificari ,aia cu iluminatul la pasagerii spate cred ca o so fac si eu ...aa zimi si mie chenarul la proiectoare cu ce la facut negru si proceduri ai mai dat cu ceva inainte de vopsire ca la mine sa cojit...multa bafta in continuare.
                    sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                    Comment


                    • florin DNF-eu am colantat chenarul de la proiectoate si totul e in regule d 3 luni de cand am bara asta

                      Comment


                      • frumos loganu'
                        sa-l stapanesti sanatos!!!

                        Comment


                        • pentru florin_dnf : nu stiu cum e cu colantarea chenarului de la proiectoare !eu zic sa o lasi neagra asa cum e din fabrica ! sa lasi plasticu ! daca a ta e vopsita integral poate o poti colanta .....renteaza mai bine sa o colantezi ! daca o izolezi si revopsesti in negru ...o sa se ciobeasca foarte repede vopseaua de la pietre sau cine mai stie ce minuni gasesti pe drumurile noastre ! numa bine !

                          Ps: TARE FAIN FERRARI lui CRISTI !!! cel mai tare om ! Numa STIMA ....! Numa bine ii doresc stapanului ! mare grija la mana sa ai domnu ...ca pe viitor o sa vreau un ajutor de la tine !! NUMA BINE !!
                          Last edited by TM80MAT; 14 January 2010, 00:58. Reason: Automerged Doublepost
                          sigpic

                          Comment


                          • @crististreulea- Fain, domnu'! Chiar ma intrebam cand mai apare cristi cu ceva nou, macar la masina,ca la "Loganisti asupriti" nu mai are voie
                            Toata stima pentru pasiunea si rabdarea cu care le faci si pentru exemplele pozitive oferite tuturor dezinteresat!
                            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                            Comment


                            • cateva idei foarte bune , mai ales tutorialele pe care le ai pe youtube. de nota 20
                              Drive is the game, Logan 1.5 dCI is my way
                              www.upgradefaruri.blogspot.com

                              Comment


                              • Felicitari pentru tutoriale si pentru tot ce ai facut la masina pt ca arata bestial! Am si eu o nedumerire,pe jetile stoc de la logan poti pune alte cauciucuri decat cele recomandate ? As vrea sa pun cauciuc mai lat si vreau sa stiu daca se poate exceptand problemele cu garcea! Scuze daca e intrebarea penibila!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google