sunt mandru cu golanul meu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai rezolva problema...ca te crap....o dai in cocalarisme cu stopuri rosi..sa se potrivesca pune si semnu nike pe luneta..)
    sigpic

    Comment


    • ba, fi coerent in ce zici, ori problema cu torsionarea capotei ori stopuri rosii ori semnul nike.
      oricum o dai sti si tu ca arata bine dar ti tu neaparat sa te razbuni pe mine
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • Originally posted by crististreulea View Post
        ba, fi coerent in ce zici, ori problema cu torsionarea capotei ori stopuri rosii ori semnul nike.
        oricum o dai sti si tu ca arata bine dar ti tu neaparat sa te razbuni pe mine
        Yea, sure ...)))
        sigpic

        Comment


        • Cum ziceam,dupa atatea experimente masina arata bine

          Comment


          • Nu stiam ca daca ai stopurile VOPSITE rosii dai in cocalarisme... in fiecare zi afli ceva nou. Anunta-l si pe Jokeru' de asta unknown.

            Cristi, cum ai scos siglele Logan si 1.5? Eu m-am chinuit putin, dar am vazut ca sunt lipite si zgariam vopseaua in locul respectiv
            sigpic

            Comment


            • violelu: ce experimente man? n-am experimentat nimic
              iamagi: uite aici sau aici
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • Originally posted by crististreulea View Post
                ba, fi coerent in ce zici, ori problema cu torsionarea capotei ori stopuri rosii ori semnul nike.
                oricum o dai sti si tu ca arata bine dar ti tu neaparat sa te razbuni pe mine
                da..da.. resunosc....sunt invidios pe cat de frumos a iesit.....si daca ar fi fost asa era si mai bine..)
                Attached Files
                sigpic

                Comment


                • clean look fara sigle si incuietoare e ok, dar de bara ti-ai batut joc
                  daca fac si bara, unde e contrastul?
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • 89.MIR: ca sa fie egala culoarea peste tot insemna sa dau mai multe straturi ca un animal. eu am vrut doar sa fie o tenta de rosu peste acel alb

                    multam pentru aprecieri baieti
                    da clar, eu ii ziceam colegului ca se vede diferenta, stiu de la mine!
                    Last edited by crististreulea; 19 September 2010, 14:21.
                    MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                    Comment


                    • Originally posted by crististreulea View Post
                      violelu: ce experimente man? n-am experimentat nimic
                      Sau cum vrei sa le spui.Numai tutorialele care l-a suportat.

                      Comment


                      • apai daca m-a ales, e numai vina ei...
                        nu o pune nimeni sa ma suporte, doar daca nu cumva ii place
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • sigur ai inceput sal asculti pe Guta..) si stopurile alea rosii cu ce intra in contrast?..))
                          Last edited by unknown; 19 September 2010, 17:02.
                          sigpic

                          Comment


                          • oricum il asculta pe Gutza
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • cum ai colorat sigla? de albastrul clasic m-am plictisit... plus ca arata beton neagra cu rosu

                              Comment


                              • Am auzit ca ai cumparat cauciucuri de iarna, ce model ? cum sunt le-ai testat ?
                                sigpic #

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google