B-49-hzp [Castigator Campionat-Cel Mai Tare Interior Editia 2012 ]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • B-49-hzp [Castigator Campionat-Cel Mai Tare Interior Editia 2012 ]

    Iin primul rand vreau sa imi cer scuze pentru threadul de acum cateva zile dar nu stiu de unde problema... Ori de la pc meu , ori de la legatura net ..... Oricum acum dupa o copie fresh de windows piratat sper sa pot incarca pozele ca sa va dati cu parerea despre ele ;)

    Schimba Locatia si motorizarea!!!

    nu mai posta "mirc"!
    39
    Da
    53.85%
    21
    Nu
    12.82%
    5
    Da .... vreau si io :D
    15.38%
    6
    Mai bine dai foc la masina
    17.95%
    7

    The poll is expired.

    Last edited by Seba; 7 November 2008, 17:02.

  • #2
    Dai go advanced, manage attachments., browse, apoi upload, inchizi fereastra si dai submit repley.
    Bafta.

    Comment


    • #4
      Se pare ca ai reusit...Felicitari...Oricum ti-am dat un mesaj privat acum vreo 2 zile si imi ofeream ajutorul sa iti postezi pozele dar se pare ca l-ai refuzat....
      Succes cu masina in continuare...
      sigpic

      Comment


      • #5
        Nu l-am refuzat. Nu am avut timp sa iti trimit mailul
        sry si multumesc pentru ajutor ;)

        Comment


        • #6
          Felicitari
          Masina e marfa!
          Un pret pentru SONY din tetiere?
          sigpic
          !

          Comment


          • #7
            Foarte frumos e in interior. Parca-r fi la cinema.Stai de drag inauntru.
            ce anvelope ai?(marca si dimensiunea).Imi place profilul.
            Spor la treaba in continuare si fara incidente

            Comment


            • #8
              Nu-s sony. Da shi asa sunt cam 1200 ron cu manopera inclusa..... Io unu le-am montat singur
              logoul sony l-am lipit io ele sunt necvox cu garantie 2 ani

              Comment


              • #9
                Frumoasa masina, dar ii trebuie putina curatenie.Dar fiecare are gusturile lui.
                de apreciat(mie imi plac ): jantele,gumele, sistemul audio-video,eleronul finut,geamurile
                singurul lucru care nu-mi place deloc este fata prea incarcata(cromul dupa calandru, inscriptia DI-D, "proiectoarele in plus")
                In mare e OK.Spor la bani pentru ca ai cheltuit ceva pe "optionale"
                MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                Comment


                • #10
                  Masina e tipic romaneasca................... Off topic!!!Ce face romanu' cand isi ia msina? Cum raspunde la intrebare Da ii faci tuning??? El raspunde: jante, spoilere, bara pe porbagaj..........Si dvd in tetiere!!! Sa nu o iei in nume de rau!!!
                  on topic: masina e frumoasa, culoarea e ok........Apreciez munca individuala pe care ai depus-odar cum zice si coforumistul nostru de mai sus..........Incearca sa scapi de tot ce nu este util!!!! (ex. Croamele, etc)
                  MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                  Comment


                  • #11
                    Spune cum vrei sa se numeasca thread-ul asta ca sa-i schimb titlul
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • #12
                      Nu inteleg de ce ai colorat in poze placuta cu numarul de inmatriculare.
                      Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                      Comment


                      • #13
                        Caucicurile sunt Toyo proxes t1r.

                        Comment


                        • #14
                          Salut. Mie unul imi plac anvelopele,jantele, triplele, eleronul si interiorul ATAT. Restul nu stiu, scapa de ele . Mi-am spus doar o parere acum fiecare cu gusturile lui. Spor in continuare la tunat. Sa auzim numai de bine
                          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                          Comment


                          • #15
                            Imi plac monitoarele din tetiere,cat au costat?
                            Ce nu imi place e ce ai scris acolo pe consola centrala,e cam tiganie.

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google