B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai ce sa le fac frate, eu le/am zis sa termine cu prostiile... Nici sa/i injur nu pot :P


    O rezolvam cu plafonul, nu-i bai.


    Pina una alta, am incercat aseara sa pun in aplicare citeva din invataturile primite de la Sorin, mi-au iesit niste viraje superbe, numai ca in acest caz ma vad nevoit sa/mi schimb amortizoarele, masina se apleaca prea mult si ramin cu roata spate interioara in aer...
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • Asa da Dany, baga repede amortizoarele sa vezi diferenta...Bafta omu.
      http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

      Comment


      • Dezamagit azi... Am fost la gratar cu AstraGTC 1.6 115cp si cu un renault5 si am ramas fara tacimuri de fiecare data... Damn!!! Asta inseamna ca trebuie sa ma apuc de surubarit.
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • Pacat ca o vinzi e frumoasa rau masina ..Am vrut sa critic ceva da nu mai stiu ce )
          Its just a car ...

          Comment


          • Numarul... Deocamdata nu se vinde, iar cind se va vinde, vor ramine la mine roti, frine, suspensii, muzica etc...
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • Data viitoare cand mai mergi la gratar lasa si tu pe altii sa-l faca .
              poate asa mai prinzi si tu un tacam ceva .
              )

              Comment


              • Dute si tu cu altii care nu sunt foamea in git
                toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                Comment


                • Mda, corect... Las ca adata viitoare flaminzesc citeva luni, ca sa am pofta de mincare in vremea gratarului.
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • Ca sa faci astra gtc tre sa surubaresti mult si bine sta aia pe viraje de numa' si mai sus de a 3-a se vad caii aia in plus. M-am dat si contra ei si am si condus-o, si circuit si liniuta. Mi-am luat-o de fiecare data masina e peste logan, dar soferul poate face diferenta.
                    in alta ordine de idei, dupa ce-am vazut filmuletele, m-am gandit ca ar fi interesant sa dam un anina-carasova, gutaiul, paraul rece, babarunca si mai vreo doua trei speciale din cnr pacat ca unele sunt departe de amandoi.
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • Dap, asa e. Poate peste ceva timp voi avea resurse de facut drumetii d-astea. Cind zic resurse, zic roll-cage si scaune si o alta masina de zi cu zi
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • Da, fara scaune sport e destul de greu in logan. Una e sa te tina scaunul pe viraje, alta e sa te tii de volan ca sa nu zbori din scaun si rollcage daca te dai la limita, altfel daca mergi "for fun", fara sa risti, nu e neaparat necesar.
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • Cu scaunele ai dreptate macar optional puteau sa puna si cine vroia isi punea cine nu nu

                          Comment


                          • Hai ca ar fi culmea, optionala la Logan scaune sport... Tati, eu cind zic scaune sport zic scoici, fara reglaje, scune de curse, adevarate, nu minciuni de uzina. Cum ar fi sa faca uzina de la PItesti scune sport, cred ca rid si curcile...
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • La Logan ar putea pune multe in optionale si cine vrea sa-si aleaga.Asta`i singuru` lucru care ma enerveaza la ei x-(!
                              Cumpar volan de Duster

                              Comment


                              • Scoica da fara reglaje ca in masinile de raliu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google