B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O sa-mi iau unele cu sina, totusi, ca difera pozitia in functie de incaltaminte (talpa subtire sau groasa). Sper ca pina in iarna sa le am pe troaca
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • Da sa schimbi si pedala de acceleratie ca difere in functie de greutatea incaltamintei.

      Comment


      • Eu am vorbit foarte serios. Pozitia corpului la volan este foarte importanta, eu nu merg la fite cu mina stinga intinsa pe volan si cu reapta pe bancheta din spate, cum fac bizonii din Audiurile tedeii.
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • Asa, zi-le de sanatate esti si tu din aia care regleaza scaunul cu spatarul drept, sa ajunga incheietura palmei sus pe volan (cu mana intinsa) si picioarele la 135 de grade intre coapsa si gamba? Asta e pozitia de condus "rally"...Mareom ma injura de fiecare data cand se suie in masina la mine "...Ti-ar grupa B a' dracu' cu scaunu tau cu tot!"
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • Da, am spatarul reglat destul de drept. Banuiesc ca intimpini aceeasi problema cu talpa groasa/subtire...



            Apropo de bizoni, era unul intr-o Honda CR-V la una din intilnirile fulger, saracu' nici nu se putea uita in stinga bine, ca-i statea mina intinsa in sus, la volan, zici ca incerca sa se prinda de streasina casei... Am ris de el si cu c.Ru'... Doare smecheria. In cazul lui, doare smecheria la sciatica
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • E LASER frate. Arcuri H&R -4.5 cm si amortizoare -4cm Bilstein. S-a schimbat situatia complet. Urmeaza o filmare pe Babarunca
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • Deci "era" bune amortizoarele bre

                Comment


                • Felicitari metre !
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Filmare pe babarunca sa fie, numa' sa ai grija la tiglele de pe casa... ca si tie iti cam lipsesc cateva...
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • Nu-i lipsesc ... Le-a dat el jos ... Nu intra desul soare :P

                      Comment


                      • Gata fratii mei, promit sa pun tiglele la loc


                        @laur, snt bune, miine fac o verificare de geometrie si reglaj de bucse
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • Astept sa te vad;cu tigla fara nu conteaza dar sa faci gratar sa arda si kisssul

                          Comment


                          • Salut
                            E mai jos?? Daca e sa ne arati si noua niste poze...

                            Comment


                            • Felicitari pentru supensie. Asteptam filmuletul

                              Comment


                              • Multumesc. Saptamina asta merg la Brasov cu trebi
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google