B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stiu ca nu e standard. Eu am intrebat daca si-a pus ceva pentru a regla intensitatea luminii.

    Comment


    • Esti tare Dsign...Misto filmuletele....
      sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

      Comment


      • Masinuta asta s-a obisnuit sa i se schimbe treptele numai la 5-6000 ture Frumos rau filmuletul !
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Foooarte tare vreau si eu:P poate facem mai multi o escapada candva,tot noaptea

          Comment


          • @alex, daca erai nitel atent, am prezentat imbunatatirea ce se refera la reglajul de intensitate la bord citeva pagini mai in spate. Este o modificare unica, exista doar la mine pe masina

            @laur, nu cred ca este o idee prea buna sa mergem multi sa facem asa ceva. Poate doar daca va luati toti statii. Inchipuie-ti numai ca unul frineaza si altul nu...
            Last edited by dsign; 25 August 2008, 22:03.
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • Merci pentru explicatie. Te felicit ai o masina super.

              Comment


              • Multam fain...
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • Viata mea e tot in serpentine.... . Felicitari pentru toate ideile si realizarile si mult succes in continuare!
                  GL-22-TOF

                  Comment


                  • Sper ca s-a inteles care este ideea mea in legatura cu modificarile la masina, sper ca s-a inteles de ce nu-mi place fibra in exces, s-a inteles de ce ma bazez pe frine, suspensii si anvelope... Asa cum masina frineaza bine inaintea unui viraj, in acelasi fel te poate salva dintr-o situatie neplacuta.

                    Atit timp cit voi avea banet, voi investi in siguranta mea si a celor din jurul meu, respectiv nu voi arunca banetul pe prostii nefolositoare.


                    Aveti grija de voi, va multumesc pentru gindurile frumoase, si poate ne vedem cu totii pe transfagarasan.
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • Aici sunt de acord cu tine prima data suspensie, gume, frane si abea apoi estetic.

                      Comment


                      • Eu nu mai fac nimic la exterior, poate vopseaua ai, dar se pare ca n-am timp
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by dsign View Post
                          Sper ca s-a inteles care este ideea mea in legatura cu modificarile la masina, sper ca s-a inteles de ce nu-mi place fibra in exces, s-a inteles de ce ma bazez pe frine, suspensii si anvelope... Asa cum masina frineaza bine inaintea unui viraj, in acelasi fel te poate salva dintr-o situatie neplacuta.

                          Atit timp cit voi avea banet, voi investi in siguranta mea si a celor din jurul meu, respectiv nu voi arunca banetul pe prostii nefolositoare.


                          Aveti grija de voi, va multumesc pentru gindurile frumoase, si poate ne vedem cu totii pe transfagarasan.
                          Definitia tuningului...Bravo

                          Comment


                          • Zicea cineva mai devreme de serpentine ca este viata lui dar a mea care credeti ca este(mai bine zis placerea mea)
                            frumos mergi binisor pentru uni(nu pentru mine) si bine pentru altii(pentru mine)
                            toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                            Comment


                            • Multumesc mult Sorin, multumesc pentru sfaturile pe care mi le dai acum in direct, multumesc pt tot. Se vede unde-i pasiune adevarata.
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • Dany ce se intampla cu tine frate?. Nu te recunosc...Nu iti sta bine cand te guduri, erai mai natural cand te sburleai. Multumesc in sus, multumesc in jos...Foarte tare. Apropo, vezi ca nu imi merg 2 leduri de la plafoniera.
                                Last edited by felixb; 26 August 2008, 01:52.
                                http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google